منو


انتصاب عضو شورای فرهنگی شرکت برق منطقه‌ای یزد

ارديبهشت 03, 1396
طی حکمی از طرف محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد، حسن صالحی وزیری به‌عنوان عضو شورای فرهنگی این شرکت منصوب شد.

برگزاری آخرین جلسه کارگروه نظارت بر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در شرکت برق منطقه‌ای یزد

آخرین جلسه کارگروه نظارت بر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی شرکت برق منطقه‌ای یزد در سال 95 با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران این شرکت در سالن کنفرانس مدیرعامل برگزار شد.

 

در این جلسه محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد ضمن اشاره به اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی و این‌که تجربه بر ملت ما ثابت نموده است که ما باید بر توانایی‌های داخلی تکیه کنیم؛ به بررسی موضوعات و مسائلی که قرار است از طریق کارگروه پیگیری شود پرداخت.

وی با اشاره به این‌که لازم است تولید تجهیزات در داخل کشور، هم از نظر رقابت و هم از نظر کیفیت توجه شود؛ افزود: در اقتصاد مقاومتی برخی از مواقع باید هم هزینه و هم کنترل هزینه انجام گیرد و مدیریت هزینه‌های جاری بحث بسیار مهمی است که می‌بایست در شرکت از طریق کارگروه پیگیری گردد.

در ابتدای این جلسه حمید زارع مدیر دفتر حراست و رئیس این کارگروه به تشریح جلسات برگزارشده و دستاوردهای آن پرداخت.

یادآوری می‌شود، این کارگروه بعد از ابلاغ تکالیف نظارت از سوی دفتر مرکزی حراست توانیر و حراست کل استان در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال جاری، در دفتر حراست برق منطقه‌ای یزد نیز تشکیل و از ابتدا تاکنون 11 جلسه با مسئولان واحدهای مختلف برگزار شد.

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 24 اسفند 1395 14:56

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط