منو


بخش 230 به 63 کیلوولت پست 400 سرو اردکان برق‌دار شد

فروردين 07, 1396
پروژه توسعه بخش 230 به 63 کیلوولت پست 400 کیلوولت سرو اردکان به بهره‌برداری رسید.دوشنبه 7 فروردين 1396
 
Mar 27 2017
 برابر با 


برگزاری نشست حلقه صالحین با موضوع انتخابات ریاست جمهوری سال 96

 

جلسه قرائت زیارت عاشورا با حضور بسیجیان پایگاه شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد به میزبانی سیدعلی امام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، در این جلسه پس از قرائت زیارت عاشورا، نشست حلقه صالحین با موضوع «انتخابات ریاست جمهوری سال 1396 و تلاش دشمن برای تاثیر گذاری بر انتخابات» تشکیل شد.

در اين نشست محمدحسین عبداللهی مسئول فرهنگی- اجتماعی پایگاه شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد با بیان این‌که

دشمنان نظام و در رأس آن‌ها امریکا سعی دارند به طرق مختلف زمینه نفوذ و تأثیرگذاری بر برنامه‌های کشور به خصوص انتخابات آینده را به اجرا درآورند؛ گفت: مقامات امریکا سعی دارند روح برجام را اجرا نمایند که بسیاری عنوان روح برجام را جنگ نرم، نفوذ و تأثیرگذاری بر تصمیمات مهم، ازجمله تأثیرگذاری در انتخابات تعبیر می‌کنند.

وی واژه نفوذ و هوشیاری در قبال این موضوع را از تأکیدات مقام معظم رهبری دانست و گفت: یکی از راه‌های مهم دشمن برای نفوذ، استفاده از امکانات سایبری و نرم‌افزاری است که امروزه بسیار مورداستفاده اقشار مختلف مردم به‌خصوص جوانان و خانواده‌ها قرار می‌گیرد و این نفوذ بسیار پرخطر و تأثیرگذار خواهد بود.

عبداللهی با اشاره به این‌که چراکه از این طریق دشمن سعی دارد پایه‌های اعتقادی و ارزشی حاکم بر جامعه را سست و جوانان و خانواده‌ها را نسبت به اعتقادات و ارزش‌های دینی بی‌تفاوت نماید؛ افزود: به‌طور قطع قشر ارزشی جامعه با هوشیاری، آگاهی و بصیرت که بارها در کلام مقام معظم رهبری به آن تأکید شده و با آگاه‌سازی می‌تواند مانع تحقق این هدف دشمن شود.

 

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 18 اسفند 1395 12:56

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط