منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

برگزاری نشست حلقه صالحین با موضوع انتخابات ریاست جمهوری سال 96

 

جلسه قرائت زیارت عاشورا با حضور بسیجیان پایگاه شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد به میزبانی سیدعلی امام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، در این جلسه پس از قرائت زیارت عاشورا، نشست حلقه صالحین با موضوع «انتخابات ریاست جمهوری سال 1396 و تلاش دشمن برای تاثیر گذاری بر انتخابات» تشکیل شد.

در اين نشست محمدحسین عبداللهی مسئول فرهنگی- اجتماعی پایگاه شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد با بیان این‌که

دشمنان نظام و در رأس آن‌ها امریکا سعی دارند به طرق مختلف زمینه نفوذ و تأثیرگذاری بر برنامه‌های کشور به خصوص انتخابات آینده را به اجرا درآورند؛ گفت: مقامات امریکا سعی دارند روح برجام را اجرا نمایند که بسیاری عنوان روح برجام را جنگ نرم، نفوذ و تأثیرگذاری بر تصمیمات مهم، ازجمله تأثیرگذاری در انتخابات تعبیر می‌کنند.

وی واژه نفوذ و هوشیاری در قبال این موضوع را از تأکیدات مقام معظم رهبری دانست و گفت: یکی از راه‌های مهم دشمن برای نفوذ، استفاده از امکانات سایبری و نرم‌افزاری است که امروزه بسیار مورداستفاده اقشار مختلف مردم به‌خصوص جوانان و خانواده‌ها قرار می‌گیرد و این نفوذ بسیار پرخطر و تأثیرگذار خواهد بود.

عبداللهی با اشاره به این‌که چراکه از این طریق دشمن سعی دارد پایه‌های اعتقادی و ارزشی حاکم بر جامعه را سست و جوانان و خانواده‌ها را نسبت به اعتقادات و ارزش‌های دینی بی‌تفاوت نماید؛ افزود: به‌طور قطع قشر ارزشی جامعه با هوشیاری، آگاهی و بصیرت که بارها در کلام مقام معظم رهبری به آن تأکید شده و با آگاه‌سازی می‌تواند مانع تحقق این هدف دشمن شود.

 

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 18 اسفند 1395 12:56

سایر خبرهای مرتبط