منو


دیدار با پیشکسوتان شرکت برق منطقه ای یزد در آستانه نوروز باستانی

اسفند 28, 1395
در آستانه نوروز باستانی و روزهای پایانی سال 95 همانند چند سال اخیر، تعدادی از مسئولان شرکت برق منطقه‌ای یزد به همراه مدیرعامل کانون بازنشستگان صنعت برق استان، به دیدار تنی چند از…

رفع تجاوز از حریم خط ۶۳ کیلوولت توسط شرکت برق منطقه‌ای یزد در اردکان

 به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، با پیگیری دفتر حقوقی این شرکت و با اخذ دستور دادستان یزد و هماهنگی با نماینده دادستان یک مورد تجاوز به حریم خط 63 کیلوولت جهان‌آباد – اردکان رفع شد.

سیدابوالحسن حیدریه‌زاده مدیر دفتر حقوقی و رسیدگی به شکایات شرکت برق منطقه‌ای یزد، در گفتگو با دفتر روابط عمومی بیان داشت: این رفع تجاوز از حریم، در اجرای ماده ۹ لایحه قانونی رفع تجاوز از تأسیسات آب و برق کشور و همچنین در ادامه آزادسازی حریم خطوط برق در سراسر استان و شهرستان‌ها و پس از انجام مراحل قانونی، انجام گرفته است.

وی افزود: این اقدام باهدف پاک‌سازی حریم و موانع برای تعمیرات خط توسط همکاران معاونت بهره‌برداری و جلوگیری از خسارات جانی و مالی انجام شد.

شایان‌ذکر است، حریم خطوط از فاز کناری برای خط ۶۳ کیلوولت از هر طرف ۸ متر است؛ که برای حفظ سلامتی و جلوگیری از خسارات جانی و مالی، رعایت حریم تعیین‌شده از نظر قانون الزامی است.

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 15 اسفند 1395 13:28

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط