منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

برگزاری جلسه شورای فرهنگی شرکت برق منطقه‌ای یزد در روزهای پایانی سال 95

 

جلسه شورای فرهنگی شرکت برق منطقه‌ای یزد با حضور مدیرعامل و اعضای این شورا برگزار شد.

محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در این جلسه ضمن قدردانی از فعالیت‌های فرهنگی و هماهنگی و همکاری کلیه واحدهای مرتبط، اظهار داشت: دشمن با استفاده از ابزارهای نوین برای ایجاد شبهه و خدشه در اعتقادات فرهنگی و  سست کردن بنیان‌های اعتقادی فرزندان و خانواده‌ها تلاش می‌کند.

صباغزادگان فعالیت‌های شورای فرهنگی شرکت برق منطقه‌ای یزد در سال 95 را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با توجه به تاثیر مثبت فعالیت های فرهنگی در افزایش روحیه کاری همکاران و تاثیر مثبت آن برای خانواده ها لازم است این برنامه ها برای خانواده‌ها و فرزندان همکاران و همچنین در مرکز و سایر شهرستان‌های استان تداوم یابد.

در ابتدای این جلسه محمدحسین عبداللهی دبیر این شورا به تشریح عمده فعالیت‌های فرهنگی سال 95 و اولویت‌های فرهنگی سال 96 پرداخت.

وی فعالیت‌های فرهنگی سال 95 شرکت برق منطقه‌ای یزد را بالغ بر50 فعالیت و برنامه برشمرد که این فعالیت ها محصول زحمات کلیه واحد های مرتبط با مباحث فرهنگی بوده است.

مدیریت عامل شرکت با توجه به صدور ابلاغ بازنشستگی آقای حسین باغشاهی رابط اقامه نماز شرکت و از فعالان امور فرهنگی شرکت از زحمات و تلاش‌های ایشان قدردانی کرد.

در پایان این جلسه همچنین از ائمه جماعات ستاد و معاونت بهره‌برداری و فعالان در اجرای برنامه‌های توسعه و ترویج نماز شرکت قدردانی شد.

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 15 اسفند 1395 11:12

سایر خبرهای مرتبط