منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

تجلیل از کارشناس برق منطقه‌ای یزد در کسب ایده برتر نمایشگاه کتاب استان

 

در حاشیه سومین روز نمایشگاه بزرگ کتاب یزد از پژوهش سید حسن موسوی متصدی کتابخانه شرکت برق منطقه‌ای یزد در بخش ایده‌های برتر جشنواره تجلیل شد.

در این جشنواره که به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، 30 اثر به شورای پژوهشی این نمایشگاه ارسال‌شده بود؛ از 3 پژوهش برتر، یک پژوهش شایسته و 8 ایده برتر تقدیر شد.

سیدمرتضی آبیاری به عنوان نفر اول و علی یوسفی، سیدحسن موسوی و زهرا مظهری به عنوان نفرات دوم تا چهارم، امین یگانه و زهرا فتوحی رتبه پنجم مشترک و کاظم دهقانیان، محسن کدخداپور و راحله السادات میرحسینی هم به ترتیب به عنوان نفرات ششم تا هشتم ایده‌های برتر را کسب کردند.

معرفی ماهانه کتاب های پرفروش و کاربردی و برشی از قسمتهای جذاب کتاب در سیستم اتوماسیون اداری،  معرفی پرفروش ترین کتاب‌های ماه در شبکه های اجتماعی، معرفی کتاب‌هایی که در طول سال جوایز مختلف را دریافت می کنند و بارگذاری مجله در زمینه های مختلف در قسمت اینترانت سازمان، 5 ایده موسوی در این جشنواره بود.

در بخش جشنواره استانی ایده‌های برتر ترویج کتاب و کتاب‌خوانی 45 ایده به مرحله داوری رسید که از 8 ایده برتر تقدیر شد.

شایان‌ذکر است این مراسم با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از مسئولان استان و علاقه‌مندان کتاب و کتاب‌خوانی، در غرفه برنامه‌های جانبی نمایشگاه کتاب و رسانه‌های دیجیتال برگزار شد.

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 11 اسفند 1395 13:10

سایر خبرهای مرتبط