منو

برگزاری نشست فرمانده پایگاه مقاومت شهید سامعی برق منطقه‌ای یزد با خواهران بسیجی

نشست فرمانده پایگاه مقاومت شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد با خواهران بسیجی این پایگاه برگزار شد.

سیدرضا حسینی فرمانده پایگاه مقاومت شهید سامعی با گرامی داشت یاد و خاطره 7 هزار زن شهید ایران اسلامی و یاد و خاطره شهدای شاخص بسیج در سال 95 شهیدان محمد منتظر قائم و شهیده رقیه رضایی اظهار داشت: امروز چیزی که دشمن را به وحشت انداخته عظمت زن مسلمان ایرانی است که با الگو و تاسی از حضرت زهرا (س)، در دفاع از ولایت با صلابت و اقتدار به میدان می‌آید و هنگامی‌که ولی خود را تنها می‌بیند، جان خود را تقدیم می‌کند.

وی با اشاره به مقام زن از منظر قرآن در خانواده، او را عامل آرامش همسر، پوشاننده عيب‏ها و برآورنده نيازها و كاستى‏هاى شوهر و مشاور وی در امور خانواده دانست.

حسینی با بیان خدمات زنان مسلمان ایرانی در طول دهه‌های گذشته، از آغاز انقلاب تاکنون و دوران دفاع مقدس، افزود: زنان کارمند علاوه بر مسائل و مشکلات خانه‌داری و تربیت فرزندان، همچنان مسئول پاسخگویی به وظایف اداری خود نیز هستند و در انجام بسیاری از مشاغل ثابت کرده‌اند که می‌توانند افرادی شایسته و لایق برای انجام وظایف محوله باشند زیرا کارها را بااحساس مسئولیت بیشتر و دقت خاصی انجام می‌دهند.

وی در پایان بیان کرد: خوشبختانه بانوان در شرکت برق منطقه‌ای یزد در نقاط کلیدی فعالیت‌های این شرکت حضور دارند و  از توانمندی و تخصص آنان به‌خوبی در پیشرفت و فعالیت‌های فنی و تخصصی بهره گرفته شده است.

در ابتدای این جلسه خدیجه یاوری مشاور امور زنان و خانواده شرکت برق منطقه‌ای یزد به نقش بی‌بدیل بانوان در دوران پیش از انقلاب و تربیت نسل انقلابی و خدمات آنان در بحبوحه انقلاب و پس‌ازآن اشاره کرد و گفت: بانوان جامعه اسلامی ما تأثیرات بزرگی هم در تربیت جوانان و هم پشت جبهه در دوران دفاع مقدس به‌جای گذاشتند.

یاوری افزود: امروزه هم بانوان در تمام موقعیت‌ها از خانواده و صنعت تا دانشگاه و ادارات به ایفای نقش می‌پردازند.

وی در ادامه با اشاره به پتانسیل خوب بانوان بسیجی، خواهان توجه بیشتر و استفاده از این پتانسیل در موقعیت‌های مختلف شد.

پاسخ به سوالات حاضران از دیگر برنامه‌های این نشست بود.

شایان‌ذکر است،‌این نشست به با همکاری واحد خواهران پایگاه مقاومت شهید سامعی و امور بانوان شرکت برق منطقه‌ای یزد برگزار شد.

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 07 اسفند 1395 11:33

سایر خبرهای مرتبط