منو

حضور بسیجیان شرکت برق منطقه‌ای یزد در آیین اختتامیه کنگره ملی شهید محمد منتظر قائم

 

بسیجیان شرکت برق منطقه‌ای یزد در آیین اختتامیه کنگره ملی شهید محمد منتظر قائم- شهید شاخص معرفی شده توسط بسیج در سال ۹۵ و شهید مبارزه با نفوذ- حضور یافتند.

سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه، در آیین اختتامیه کنگره ملی شهید محمد منتظر قائم با اشاره به اینکه سپاه الغدیر یزد، یکی از یگان‌های پرافتخار 8 سال دفاع مقدس است؛ اظهار داشت: نقش مردم یزد در انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، پشتیبانی از ولایت و نقاط عطف تاریخ انقلاب به یاد ماندنی است.

وی با اشاره به اینکه نخستین نیاز بشریت امنیت است؛ گفت: در حال حاضر هیچ کشوری در جهان امن‌تر از ایران نیست و این در حالی است که داعش دست‌ساز غربی‌ها، همان کشورها را نیز نا امن کرده‌ است و این در حالی است که در ایران نتوانسته‌اند کاری از پیش ببرند.

شریف خاطرنشان کرد: این موضوع نشان می‌دهد که نظام جمهوری اسلامی ایران کارآمدی بسیار بالایی دارد و ایران اسلامی، امروزه بر قله افتخار ایستاده است و ما تنها کشوری هستیم که دارای نیروی دفاعی، نیروی دریایی، نیروی زمینی و نیروی هوافضای صد درصد بومی هستیم و قادریم دشمنانمان را در دوردست‌ها هدف قرار دهیم.

سخنرانی آیت‌الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران و سردار اکبر فتوحی فرمانده سپاه الغدیر یزد، اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران توسط سربازان سپاه الغدیر یزد و نوحه خوانی در سوگ حضرت فاطمه زهرا(س)، از جمله دیگر برنامه‌های این کنگره ملی بود.

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 04 اسفند 1395 10:02

سایر خبرهای مرتبط