منو


دیدار با پیشکسوتان شرکت برق منطقه ای یزد در آستانه نوروز باستانی

اسفند 28, 1395
در آستانه نوروز باستانی و روزهای پایانی سال 95 همانند چند سال اخیر، تعدادی از مسئولان شرکت برق منطقه‌ای یزد به همراه مدیرعامل کانون بازنشستگان صنعت برق استان، به دیدار تنی چند از…

انتصاب اعضای جدید کمیسیون مناقصه‌های شرکت برق منطقه‌ای یزد

 

طی احکام جداگانه‌ای از سوی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد اعضای جدید کمیسیون مناقصه‌های مرتبط با نیروگاه، معاونت طرح و توسعه، بهره‌برداری، عمومی- اداری و ICT و کمیسیون مزایده این شرکت منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، محمدحسن صباغزادگان با ابلاغ این احکام، مهدی رضایی را به‌عنوان عضو و دبیر کمیسیون مناقصه‌های معاونت طرح و توسعه و بهره‌برداری و محمدمهدی جاودانی، علیرضا رفیعی، احمد خضرآبادی و علی‌اکبر صائبی را به‌عنوان عضو کمیسیون مناقصه‌های معاونت طرح و توسعه و محمدحسین میرحسینی، احمد خضرآبادی و احمد کردستانی را به‌عنوان عضو کمیسیون مناقصه‌های معاونت بهره‌برداری منصوب کرد.

همچنین محمدجواد سلیمیان به‌عنوان دبیر کمیسیون مناقصه‌های مرتبط با نیروگاه و محمدحسین میرحسینی، محمدمهدی جاودانی، احمد خضرآبادی و علی‌اصغر مدرس به‌عنوان اعضای این کمیسیون منصوب شدند.

حکم اعضای کمیسیون مناقصه‌های عمومی، اداری و ICT نیز توسط صباغزادگان با دبیری و عضویت مهدی رضایی و عضویت محمدمهدی جاودانی، سیدرضا حسینی و احمد خضرآبادی به‌طور جداگانه صادر شد.

کمیسیون مزایده شرکت برق منطقه‌ای یزد نیز با انتصاب مهدی رضایی به‌عنوان دبیر و عضویت محمدحسن صباغزادگان، سیدابوالحسن حیدریه‌زاده، احمد خضرآبادی و سیدرضا حسینی به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 01 اسفند 1395 13:47

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط