منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

برگزاری جشن پيروزي انقلاب با حضور کارکنان شرکت برق منطقه‌ای یزد

 

 

 

به مناسبت سي و نهمین فجر انقلاب اسلامي، مراسم «جشن پیروزی انقلاب» با حضور کارکنان شرکت برق منطقه‌ای یزد در سالن تربیت‌معلم یزد برگزار شد.

در این مراسم مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد، با تبریک ایام دهه فجر انقلاب، اظهار داشت: پایداری نظام و انقلاب حاصل ازخودگذشتگی و ایستادگی مردم ایران در دوران انقلاب و دفاع مقدس است.

صباغزادگان به دست آمدن انقلاب اسلامی را سخت و حفظ آن را کاری دشوارتر دانست و گفت: از سال 42 تا سال 57 خون‌های زیادی ریخته شد و سختی‌ها،‌ شکنجه‌ها و زندان‌های زیادی تحمل شد تا شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تحقق یابد.

وی ضمن تقدیر از خانواده شهدا و ایثارگران، افزود: امام خمینی (ره) در رابطه با خانواده شهدا فرموده که این‌ها چشم‌وچراغ مملکت هستند و بالاترین وصف نیز همین است چراکه در طول انقلاب و بحران‌هایی همچون مساله جنگ نقش چشم‌گیری داشته‌اند.

این مقام مسئول در صنعت برق استان، با اشاره به دستاوردهای پس از انقلاب در صنعت برق کشور تصریح کرد: امروز نه‌تنها شهرها، بلکه روستاهای کشور نیز از نعمت برق و پایداری شبکه با همان کیفیت مرکز کشور برخوردارند و در استان یزد نیز، بالای99 درصد مردم از این نعمت استفاده می‌کنند.

صباغزادگان در پایان با بیان این‌که کارکنان شرکت برق منطقه‌ای یزد از پتانسیل علمی بالایی برخوردارند؛‌ گفت: قبل از انقلاب ساخت نیروگاه‌ها، پست‌ها و خطوط فشارقوی برق توسط مستشاران خارجی صورت می‌گرفت که هم‌اکنون با همت و تلاش کارکنان این شرکت به خودکفایی در این زمینه رسیده‌ایم.

اجرای برنامه‌های فرهنگی و متنوع و شاد از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

 

 

 

 

 

 

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 26 بهمن 1395 15:30

سایر خبرهای مرتبط