منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

آموزش مدیریت انرژی برای مدیران انرژی و تولید صنایع بزرگ استان یزد

 

دوره آموزش مدیریت انرژی ویژه مدیران انرژی و تولید صنایع بزرگ استان یزد به مدت دو روز در سالن کنفرانس برق منطقه‌ای یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، فاطمه زارع رئیس گروه مدیریت مصرف این شرکت، افزود: در طول اولین دوره شرکت‌کنندگان با وضعیت انرژی ایران و جهان، رشد شدت مصرف انرژی در ایران و لزوم اجرای راهکارهای بهینه‌سازی و منافع اقتصادی مدیریت مصرف آشنا شدند و در بخش دیگری از دوره، شرکت کنندگان با انواع موتورهای الکتریکی، راهکارهای عملی بهینه‌سازی و انتخاب موتورهای مناسب و پربازده، سیستم روشنایی و طراحی روشنایی بهینه آشنا شدند.

در روز دوم آموزش نیز، مدیران انرژی و تولید صنایع بزرگ استان در خصوص بهینه‌سازی در بخش کوره‌ها، پمپ‌ها و سیستم‌های هوای فشرده مورد آموزش قرار گرفتند و در نهایت شرکت‌کنندگان با مدیریت انرژی، ممیزی انرژی، انواع ممیزی و مراحل ممیزی انرژی در صنعت آشنا شدند تا صنعت استان، با توجه به میزان مصرف و تجهیزات خود بخشی از مصرف خود را بهینه نموده و هزینه‌های خود را کاهش دهد.

زارع هدف از برگزاری این دوره را آشنایی مدیران انرژی و تولید صنایع بزرگ استان با وضعیت صنعت برق و راهکارهای بهینه‌سازی برای کنترل و مدیریت پیک بار ذکر کرد.

شایان ذکر است، در اجرای طرح‌های پیک سایی سال 95 با انعقاد قرارداد همکاری با مبلغ ۴ میلیارد تومان به صنایع بزرگ استان تخفیف داده شد.

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 25 بهمن 1395 14:36

سایر خبرهای مرتبط