منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

خدمت رسانی صنعت برق در سایه ایثارگری شهدا و جانبازان مقدور شده است

در هفتمین روز از سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همت امور ایثارگران صنعت آب و برق استان یزد، ‌مدیران عامل این صنعت با جانبازان قطع نخاعی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد،‌ در این دیدار که در آسایشگاه جانبازان قطع نخاع انجام شد؛ مدیران صنعت آب و برق با اهدای شاخه گل و گفتگو با یادگاران دفاع مقدس از آن‌ها تجلیل کردند.

مدیرعامل برق منطقه‌ای یزد در این دیدار ضمن تجلیل از اقدامات ارزشمند جانبازان دوران جنگ تحمیلی و با بیان این‌که آن‌ها با خدا معامله کردند؛ اضافه کرد: خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی چشم‌ وچراغ مردم ایران هستند.

صباغزادگان گزارش وضعیت تولید و مصرف استان را ارائه و شرایط شبکه برق‌رسانی در استان را بسیار مطلوب بیان کرد و افزود: بیش از 99 درصد مردم یزد از نعمت برق برخوردار هستند و این خدمات در سایه ایثارگری‌ها و ازخودگذشتگی‌های انجام‌شده توسط رزمندگان در دفاع از کشور شکل گرفته است.

وی در پاسخ به سوال یکی از جانبازان در مورد نیروگاه‌های خورشیدی در استان، اقدامات انجام‌شده را تشریح و ابراز امیدواری کرد در سال آینده چند نیروگاه به مدار می‌آید.

علی اسلامی مدیرعامل آب و فاضلاب استان نیز ضمن تشریح اقدامات انجام‌شده در زمینه‌ی آب و فاضلاب افزود: کوشش‌های بسیار زیادی که در زمینه‌ی تامین و توزیع آب انجام‌شده است در مقایسه با ارزش کار جانبازان، ناچیز است.

 

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 20 بهمن 1395 15:06

سایر خبرهای مرتبط