منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

زیرساخت‌های لازم صنعت برق برای استقرار صنایع در شهرستان بافق ایجاد شده است

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل این شرکت در دیدار با فرماندار بافق با تبریک ایام مبارک دهه فجر اظهار داشت: شهرستان بافق به لحاظ پایداری شبکه و تنوع رده های ولتاژی، بهترین وضعیت را در بین شهرستان‌های استان داراست.

وی یکی از عوامل موثر در پایداری بسیار خوب شهرستان بافق را ارتباط سه‌طرفه با نیروگاه‌های کرمان، قائن خراسان و نیروگاه‌های یزد دانست.

این مقام مسئول در صنعت برق استان با اشاره به افتتاح پست 400 کیلو ولت نخلستان بافق در سفر ریاست جمهوری به استان یزد، افزود: این پست نقش بسیار موثری در پایداری شبکه برق استان یزد ایفا می‌کند.

مهندس صباغزادگان تامین برق پایدار و مطمئن برای مردم را از رسالت‌های شرکت برق منطقه ای یزد دانست و گفت: با وجود تابستان گرم سال جاری نه تنها در بافق بلکه در استان یزد نیز افت ولتاژ شبکه و قطعی برق نداشتیم و بافق در بین شهرستان‌های استان کمترین خاموشی را داشته است.

وی همچنین قدرت نصب شده ترانس در شهرستان بافق را 670 مگاولت‌آمپر و پیک بار تابستان 95 شهرستان بافق را 35 مگاوات بیان کرد. صباغزادگان در پایان پست‌های برق نخلستان، چغارت، مبارکه و کوشک را پست‌های برق مستقر در این شهرستان ذکر و تاکید کرد: با وجود زیرساخت‌های ایجاد شده امکان تامین برق برای همه متقاضیان خصوصا صنایع فراهم شده است.

محمد زاده‌رحمانی سرپرست فرمانداری بافق نیز با تشکر از همراهی مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در اجرای طرح‌های صنعت برق در این شهرستان، خواستار همکاری و پیگیری برای اخذ مجوز نیروگاه خورشیدی و احداث نیروگاه سیکل ترکیبی در این نیروگاه شد و زیرساخت‌های این شهرستان را جهت احداث نیروگاه‌ها آماده دانست و گفت: با گاز رسانی به شهرستان بافق با قطر لوله بالا، زیرساخت لازم جهت احداث نیروگاه سیکل ترکیبی در این شهرستان فراهم شده است.

بازدید از پست 400 کیلو ولت نخلستان و 132 کیلوولت بافق با حضور مدیر عامل، معاون بهره‌برداری و برخی از مدیران، از دیگر برنامه‌های حضور در شهرستان بافق بود.

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 16 بهمن 1395 10:29

سایر خبرهای مرتبط