منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

نشست فصلی مدیران ارشد شرکت برق منطقه‌ای یزد با بهره‌برداران پست‌ها

نشست فصلی مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت برق منطقه‌ای یزد با بهره‌برداران پست‌های انتقال و فوق‌توزیع استان در محل سالن اجلاس معاونت بهره‌برداری این شرکت برگزار شد.

در ابتدای جلسه محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با قدردانی از زحمات مجموعه امور انتقال به‌ویژه بهره‌برداران پست‌های انتقال و فوق‌توزیع، اظهار داشت: برگزاری جلسات هم‌اندیشی باعث افزایش تعامل بین کارکنان و مدیران می‌شود و امیدواریم این جلسات در راستای اهداف شرکت مفید و موثر باشد.

در ادامه این نشست، احمد کردستانی مدیر امور انتقال شرکت، ضمن استناد به گزارش اداره‌های بهره‌برداری ناحیه یک، دو و سه از عملکرد آقایان محمدهادی گرجی‌پور، سیداحمد حیدری، سیدمحمد میرحسینی، سیدمصطفی میرحسینی، رضا احمدزاده و احسان اسماعیلی در مقوله بهره‌برداری و ایمنی به‌صورت شفاهی قدردانی و اعلام کرد: از آقایان شهرام حسن‌جعفری،‌حسین حاجی‌حسینی و محمد فاضل نیز به‌صورت کتبی قدردانی می‌شود.

در ادامه بهره‌برداران حاضر در جلسه سوالات، پیشنهادات و ابهامات خود را مطرح کردند که توسط معاونین و مسئولان حاضر در جلسه به آن‌ها پاسخ داده شد.

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 04 بهمن 1395 14:34

سایر خبرهای مرتبط