منو


دیدار با پیشکسوتان شرکت برق منطقه ای یزد در آستانه نوروز باستانی

اسفند 28, 1395
در آستانه نوروز باستانی و روزهای پایانی سال 95 همانند چند سال اخیر، تعدادی از مسئولان شرکت برق منطقه‌ای یزد به همراه مدیرعامل کانون بازنشستگان صنعت برق استان، به دیدار تنی چند از…

برگزاری جلسه هم اندیشی و تعامل بهره‌برداران و نگهبانان پست‌های انتقال

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، جلسه هم‌اندیشی و تعامل، بین بهره‌برداران و نگهبانان پست‌های انتقال شرکت، در محل سالن کنفرانس معاونت بهره‌برداری و  با حضور پرسنل و مدیران دفتر حراست و امور انتقال نیرو برگزار شد.

در این نشست که با هدف ارتقاء سطح کیفی ارتباط و تعامل سازمانی کارکنان پست‌ها برگزار شد؛ ابتدا دستورالعمل‌ها و ضوابط قانونی شغلی مرتبط بیان شد و آگاهی‌بخشی صورت گرفت و سپس بهره‌برداران و نگهبان‌ها در خصوص مسائل و مشکلات موجود، نقاط مبهم و تجربیات مشترک، به ارائه نظرات خود پرداختند و پیشنهادهایی برای هماهنگی بهتر و بهبود تعامل مطرح کردند.

در ادامه جلسه، مدیر‌های دفتر حراست و امور انتقال نیرو نیز با قدردانی از زحمات بهره‌برداران و نگهبان‌های پست، کم بودن نسبی حوادث ایمنی و امنیتی در پست‌ها را حاصل تلاش، دلسوزی و تعامل مطلوب این همکاران عنوان کردند.

در پایان این نشست ضمن تاکید بر اجرای کامل مقررات و دستورالعمل‌های موجود، قرار شد همکاران نوبت کار در پست‌ها، نقطه نظرات خود را، برای بررسی و پیگیری‌های لازم به‌صورت کتبی به مدیران خود ارسال نمایند.

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 05 بهمن 1395 11:06

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط