منو


اولین گلگشت خانوادگي در بهار 96 برای خانواده شركت برق منطقه‌ای يزد برگزار شد

ارديبهشت 03, 1396
اولین اردوی فرهنگی- تفریحی- خانوادگي سال 96 در آخرین روزهای فروردین‌ماه برای کارکنان شركت برق منطقه‌ای يزد در شهرستان تفت برگزار شد.

برگزاری دوره آموزشی هواشناسی کوهنوردی در شرکت برق منطقه‌ای یزد

 

به گزارش روابط عمومي شرکت برق منطقه‌ای یزد، نخستین دوره آموزش مقدماتی هواشناسی کوهستان برای کوهنوردان شركت برق منطقه‌اي يزد برگزار شد.

جلیل راعی سرپرست گروه کوهنوردی پایگاه شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد در این رابطه گفت: هدف از برگزاری این دوره آموزشی، ارتقاء سطح علمی و عملی کوهنوردان و طبیعت گردان با انواع وضعیت‌های جوی، شناخت و شناسایی ابرها، باد‌ها و دیگر مشخصه‌های تعیین وضعیت جوی در کوهستان و طبیعت عنوان کرد.

در این دوره آموزشی، هاشمی نژاد، مدرس رسمی فدراسیون کوهنوردی کشور و مدرس این دوره، نقش وضعیت جوی و شناخت مشخصه‌های هواشناسی را قبل از صعود به قلل و ارتفاعات کوهستان برای کوهنوردان و طبیعت گردان بسیار مهم و حیاتی دانست و گفت: بی‌توجهی و عدم آشنایی به مسائل هواشناسی در حین و قبل از صعود توسط کوهنوردان، می‌تواند بسیار خطرناک باشد و به‌سادگی سلامت و جان آن‌ها را به مخاطره بیندازد.

شایان‌ذکر است این دوره آموزشی با همکاری دفتر آموزش شرکت برق منطقه‌ای یزد و هیات کوهنوردی استان یزد با حضور 30 نفر از کوهنوردان و طبیعت گردان در محل این شرکت برگزار شد.

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 12 دی 1395 14:37

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط