منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

معرفی برگزیدگان مرحله کشوری یازدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو در یزد

مرحله کشوری یازدهمین دوره مسابقات قرآنی سراسری وزارت نیرو ویژه همکاران و همسران در یزد به اتمام رسید و برگزیدگان مشخص و در آئین اختتامیه از آنان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد؛ در آئین اختتامیه این مراسم که با حضور آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد و مهندس ستار محمودی قائم مقام وزیر نیرو، مهندس علی اکبر مهاجری معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو و حجت الاسلام یزدان‌پرست مشاور وزیر نیرو و در تالار شهیدعباسپور شرکت برق منطقه‌ای یزد برگزار شد؛  نفرات اول تا سوم هر رشته به شرح زیر معرفی و سپس مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند:

در رشته قرائت تحقیق برادران: سعید رفعتی از قزوین، محمدامین آبادیان از فارس و مجید یزدانی از خراسان‌شمالی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و از آنان تجلیل شد.

در رشته قرائت تحقیق خواهران: اعظم وحدتی‌فر از کرمان، مریم لسانی از خراسان رضوی و فاطمه آقایی از اصفهان به ترتیب اول تا سوم شدند و از آنها قدردانی صورت پذیرفت.

در رشته قرائت ترتیل برادران: مبین صحاف کاشانی از استان مرکزی، حمیدرضا رستمی از خراسان‌شمالی و محمد الهی از قزوین به ترتیب به عنوان برگزیدگان اول تا سوم این رشته مورد تجلیل قرار گرفتند.

در رشته قرائت ترتیل خواهران: فاطمه سیفی از لرستان، زهرا اقتداری از اردبیل و شیرین زرنثار از آذربایجان‌شرقی به ترتیب مقام اول تا سومی را به خود اختصاص دادند و از آنان تجلیل شد.

در رشته حفظ برادران: علی فهیمی از قم، حسین دارابی از مازندران و مهدی اسماعیل‌زاده از فارس به ترتبیب رتبه‌های اول تا سومی را از آن خود کردند و از آنان تجلیل شد.

در رشته حفظ خواهران: ربابه زرین از آذربایجان‌غربی، راضیه سلیمی از تهران و فهیمه تنهایی از اصفهان به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم مورد قدردانی قرار گرفتند.

در رشته مفاهیم برادران: مهدی مومن‌مقدم از اردبیل، محمدمسعود ناصر از تهران و علی حسنی از زنجان به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم برگزیده و تشویق شدند.

در رشته مفاهیم خواهران: صدیقه امیری‌نژاد از کرمانشاه، خلود تارا از تهران و زینب پشتدار از کهگیلویه و بویراحمد به ترتیب به عنوان نفرات برگزیده اول تا سوم مورد تجلیل قرار گرفتند.

در رشته زبان‌آموزی برادران: مجتبی ارغیایی از خراسان‌رضوی، امید گرایلی از مازندران و عبدالله نجفی از استان مرکزی به ترتیب به عنوان برگزیدگان اول تا سوم مورد قدردانی قرار گرفتند.

در رشته زبان‌آموزی خواهران: سیده‌الهام عبدالصالحی از همدان، فاطمه فتاحی از یزد و فاطمه کاظمی گوکی از کرمان به ترتیب منتخبین اول تا سوم شدند و از آنان تجلیل شد.

در رشته تحقیق موضوعی برادران: اباصلت ابراهیمی از اردبیل، محمدرضا اسماعیلی از قم و محمدرضا کیخا از سیستان‌ وبلوچستان به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و مورد قدردانی قرار گرفتند.

همچنین در رشته تحقیق موضوعی خواهران از: مریم‌السادات سماک از خوزستان، زهره‌بندی از استان مرکزی و نسرین شادکام از خراسان رضوی به ترتیب به عنوان برگزیدگان اول تا سوم قدردانی و تجلیل شد.

 

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 20 آذر 1395 14:41

سایر خبرهای مرتبط