منو


اولین گلگشت خانوادگي در بهار 96 برای خانواده شركت برق منطقه‌ای يزد برگزار شد

ارديبهشت 03, 1396
اولین اردوی فرهنگی- تفریحی- خانوادگي سال 96 در آخرین روزهای فروردین‌ماه برای کارکنان شركت برق منطقه‌ای يزد در شهرستان تفت برگزار شد.





معرفی برگزیدگان مرحله کشوری یازدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو در یزد

 

مرحله کشوری یازدهمین دوره مسابقات قرآنی سراسری وزارت نیرو ویژه همکاران و همسران در یزد به اتمام رسید و برگزیدگان مشخص و در آئین اختتامیه از آنان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای یزد؛ در آئین اختتامیه این مراسم که با حضور آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد و مهندس ستار محمودی قائم مقام وزیر نیرو، مهندس علی اکبر مهاجری معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو و حجت الاسلام یزدان پرست مشاور وزیر نیرو و در تالار شهیدعباسپور برگزار شد؛  نفرات اول تا سوم هر رشته به شرح زیر معرفی و سپس مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند:

در رشته قرائت تحقیق برادران: سعید رفعتی از قزوین، محمدامین آبادیان از فارس و مجید یزدانی از خراسان شمالی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و از آنان تجلیل شد.

در رشته قرائت تحقیق خواهران: اعظم وحدتی فر از کرمان، مریم لسانی از خراسان رضوی و فاطمه آقایی از اصفهان به ترتیب اول تا سوم شدند و از آنها قدردانی صورت پذیرفت.

در رشته قرائت ترتیل برادران: مبین صحاف کاشانی از استان مرکزی، حمیدرضا رستمی از خراسان شمالی و محمد الهی از قزوین به ترتیب به عنوان برگزیدگان اول تا سوم این رشته مورد تجلیل قرار گرفتند.

در رشته قرائت ترتیل خواهران: فاطمه سیفی از لرستان، زهرا اقتداری از اردبیل و شیرین زرنثار از آذربایجان شرقی به ترتیب مقام اول تا سومی را به خود اختصاص دادند و از آنان تجلیل شد.

در رشته حفظ برادران: علی فهیمی از قم، حسین دارابی از مازندران و مهدی اسماعیل زاده از فارس به ترتبیب رتبه های اول تا سومی را از آن خود کردند و از آنان تجلیل شد.

در رشته حفظ خواهران: ربابه زرین از آذربایجان غربی، راضیه سلیمی از تهران و فهیمه تنهایی از اصفهان به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم مورد قدردانی قرار گرفتند.

در رشته مفاهیم برادران: مهدی مومن مقدم از اردبیل، محمدمسعود ناصر از تهران و علی حسنی از زنجان به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم برگزیده و تشویق شدند.

در رشته مفاهیم خواهران: صدیقه امیری نژاد از کرمانشاه، خلود تارا از تهران و زینب پشتدار از کهگیلویه و بویر احمد به ترتیب به عنوان نفرات برگزیده اول تا سوم مورد تجلیل قرار گرفتند.

در رشته زبان آموزی برادران: مجتبی ارغیایی از خراسان رضوی، امید گرایلی از مازندران و عبدالله نجفی از استان مرکزی به ترتیب به عنوان برگزیدگان اول تا سوم مورد قدردانی قرار گرفتند.

در رشته زبان آموزی خواهران: سیده الهام عبدالصالحی از همدان، فاطمه فتاحی از یزد و فاطمه کاظمی گوکی از کرمان به ترتیب منتخبین اول تا سوم شدند و از آنان تجلیل شد.

در رشته تحقیق موضوعی برادران: اباصلت ابراهیمی از اردبیل، محمدرضا اسماعیلی از قم و محمدرضا کیخا از سیستان و بلوچستان به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و مورد قدردانی قرار گرفتند.

همچنین در رشته تحقیق موضوعی خواهران از: مریم السادات سماک از خوزستان، زهره بندی از استان مرکزی و نسرین شادکام از خراسان رضوی به ترتیب به عنوان برگزیدگان اول تا سوم قدردانی و تجلیل شد.

 

آخرین ویرایش در تاریخ جمعه, 19 آذر 1395 13:37

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط