منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

قرآن تجلی ذات اقدس حق تعالی است و در مسابقات قرآنی همه برنده اند

حجت الاسلام علی یزدان پرست مشاور وزیر و مسئول امور فرهنگی وزارت نیرو در آئین اختتامیه یازدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو که به میزبانی یزد برگزار شد؛ همزمانی آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) و تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآنی را مایه خیر و برکت الهی و فالی نیک دانست.

وی در سخنان خود ضمن بیان این‌که خداوند در کتابش برای مردم تجلی کرده است؛ قرآن را تجلی ذات اقدس حق تعالی و بسیار قابل احترام بیان کرد که به واسطه آن می‌توانیم تجلی پرودگار عالم را نگاه کنیم .

یزدان پرست ضمن اشاره به فرمایش حضرت علی(ع) که می‌فرماید: چیزی را در عالم هستی ندیده‌ام مگر این که با او خدا را دیدم و همه هستی تجلی پروردگار عالم و حق نهالی است؛ سخن امام صادق (ع) نیز بیان کرد که می‌فرماید: خداوند برای خلقش در قرآن تجلی کرد؛ ولی مردم او را نمی بینند  مگر اندکی که با چشم دل، تجلی خدا را می نگرند.

وی همچنین ضمن تبریک به فعالان عرصه مقدس قرآنی و تشکر از شرکت کنندگانی که از اقصی نقاط کشور در خطه شور و شعور و عبادت –یزد- حضور یافته اند؛ افزود: در این وادی حرکت کردن توفیق الهی می‌خواهد و سراسر خیر و برکت است و اگر کسی مقام نیاورد باید بداند همه برنده‌اند و در این عرصه کسی بازنده نیست.

مشاور وزیر نیرو در ادامه سخنان خود، یزد را شهر قرآن و متمسکین به عترت اهل بیت دانست که عزاداری آنان بر مصیبت‌های اهل بیت شهره کشور است و در ادامه، برخی از مشاهیر بزرگ یزد به خصوص آیت‌الله سید محمد کاظم طباطبایی مولف «عروه» و آیت الله شیخ محمد تقی بافقی را نام برد و از تمامی همکاران روابط عمومی، مسئولان شورای فرهنگی و مدیران عامل مجموعه صنعت آب و برق استان یزد، تشکر کرد و میزبانی یزدی ها را با تمام وجود و خالصانه دانست و اجری بزرگ را از صاحب قرآن برای آنان مسئلت نمود.

این مسئول امور فرهنگی وزارت نیرو، برگزاری یازدهمین دوره مسابقات سراسری وزارت نیرو را در 6 رشته: قرائت، حفظ، مفاهیم، تحقیق موضوعی، ترتیل، و زبان آموزی و با 400 شرکت کننده در مرحله کشوری دانست که این نفرات، برگزیدگان مرحله شرکتی و استانی و از بین 5هزار نفر شرکت کننده هستند.

آخرین ویرایش در تاریخ جمعه, 19 آذر 1395 12:33

سایر خبرهای مرتبط