منو

برگزاری آیین اختتامیه و اعلام نتایج اولیه ممیزی شرکت برق منطقه‌ای یزد

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد آیین اختتامیه ممیزی شرکت برق منطقه‌ای یزد با حضور ارزیابان شركت توانير، مدیرعامل، مدیران و معاونان برق منطقه‌ای یزد در محل سالن کنفرانس معاونت بهره‌برداری این شرکت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سيد ضیاءالدین فخري مدیرکل امور اداری و پشتيباني شرکت توانیر و سرممیز برنامه ممیزی شرکت برق منطقه‌ای يزد، ضمن اظهار این‌که محاسن ممیزی قابل‌انکار نیست؛ ابراز امیدواری کرد: انجام اين گونه مميزی‌ها، می‌تواند در تبادل تجربيات بين شرکت‌های مختلف صنعت برق كشور موثر باشد.

فخری، هدف از اجرای مميزی را: تبادل تجربیات، حصول اطمینان از اجرای ضوابط و مقررات، بازنگری رویه‌های موجود، ‌شناسایی مواردی که قابلیت بهبود دارند و ایجاد وحدت رویه‌ در اجرای ضوابط و مقررات و چشم انداز شرکت مادر تخصصی توانیر و صنعت برق کشور دانست.

وی از عملکرد تیم ممیزی و وجود هماهنگی بین اعضا اظهار رضایت کرد و با اعلام نتایج اولیه ممیزی افزود: نتایج تکمیلی به طور مفصل، جمع بندی و به شرکت برق منطقه ای یزد در قالب گزارش جامع و کامل ارسال می‌شود.

سپس محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد، حضور نمایندگانی از شرکت توانیر و شرکت‌های برق منطقه‌ای سراسر کشور را فرصت خوبی برای بازنگری در رویه‌ها و بهره‌مندی از نظرات آن‌ها در بهبود و ارتقاء فعالیت‌ها برشمرد و افزود: ممیزی، بهره گرفتن از نظرات کارشناسان و مدیران خبره است که می تواند سازمان‌ها را در شناخت و دستیابی به نقاط ضعف و قوت خود، بسیار یاری رساند و انجام ارزیابی می‌تواند موجب پویایی، نشاط سازمانی، افزایش بهره‌وری و استفاده از الگوهای تعالی سازمانی شود.

 وی یکی از دلایل مهم بالندگی و پیشرو بودن امروزه صنعت برق کشور، دانش‌محور بودن آن و بهره‌گیری از نیروهای متخصص و متعهد دانست و در ادامه، به ارائه گزارشی کلی از وضعیت صنعت برق استان پرداخت و با اظهار اینکه 70 درصد مصرف انرژی در استان یزد، در بخش صنعت و تولید به کار گرفته می شود؛ تامین برقی مستمر و پایدار را برای مردم و صنایع از افتخارات این شرکت دانست و ضمن اشاره به این که تعامل و همکاری خوب بین صنایع استان و شرکت برق منطقه ای یزد موجب شده است تا رکورد پیک بار تابستان گذشته را، که بیش از 1232مگاوات بوده است به خوبی و بدون خاموشی سپری کنیم؛ یزد را محور و مرکز عظیم تبادل انرژی در مرکز و جنوب شرق کشور دانست.

این مقام مسئول همچنین گفت: صنعتی بودن استان می‌تواند فرصت‌ها و تهدیدهایی را به دنبال داشته باشد و نیاز است این موارد از طریق بهره گیری از نظرات افراد خبره و متخصص شناسایی و چاره اندیشی شود  و تاکید کرد: نتایج هر ممیزی در جلسات کمیته کام شرکت مطرح، بررسی و برنامه بهبود ارائه می‌شود.

شایان ذکر است ممیزی از شرکت برق منطقه‌ای یزد طی دو روز 25 و 26 آبان‌ماه از شاخص‌های عمومی و اختصاصی این شرکت انجام گرفت.‌

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 29 آبان 1395 12:55

سایر خبرهای مرتبط