منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

آیین افتتاحیه ممیزی شرکت برق منطقه‌ای یزد با حضور ارزیابان شركت توانير برگزار شد

 

آیین افتتاحیه ممیزی شرکت برق منطقه‌ای یزد با حضور ارزیابان شركت توانير و مدیران و معاونان برق منطقه‌ای یزد برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، سيد ضیاءالدین فخري مدیرکل امور اداری و پشتيباني شرکت توانیر و سرممیز برنامه ممیزی شرکت برق منطقه‌ای يزد، با اشاره به این‌که محاسن ممیزی قابل‌انکار نیست؛ ابراز امیدواری کرد: انجام اين مميزی، می‌تواند در تبادل تجربيات بين شرکت‌های مختلف صنعت برق كشور موثر باشد.

فخری اضافه کرد: هدف از اجرای مميزی، علاوه بر تبادل تجربیات، حصول اطمینان از اجرای ضوابط و مقررات، بازنگری رویه‌های موجود، ‌شناسایی مواردی که قابلیت بهبود دارند و ایجاد رویه‌هایی که باعث وحدت در اجرا بر اساس ضوابط و مقررات است که توانیر به آن رسیده و می‌خواهد برسد.

در ادامه این جلسه محمدمهدی جاوداني قائم‌مقام مدیرعامل و معاون برنامه‌ریزی و تحقيقات شرکت برق منطقه‌ای یزد ممیزی را فرصتی برای ارتقاء سطح کیفی فعالیت‌ها دانست و اذعان کرد: ممیزی نگاهی دوباره و ارزيابی فعالیت‌های انجام‌شده است تا ضمن در نظر گرفتن نكات ضعف و قوت، تمامی شرکت‌ها بتوانند از دانش و تجربيات يكديگر نيز بهره ببرند و به سنجش خود بپردازند.

وی حضور نمایندگانی از شرکت توانیر و شرکت‌های برق منطقه‌ای سراسر کشور را فرصت خوبی برای بازنگری در رویه‌ها و بهره‌مندی از نظرات آن‌ها در بهبود و ارتقا، فعالیت‌ها برشمرد و افزود: امیدواریم با استفاده از تجربیات و نظرات مفید ممیزان، برنامه‌ریزی‌های موثری در راستای بازنگری در روش‌ها و نحوه ارائه خدمات بهتر به مردم صورت گیرد.

شایان‌ذکر است مميزي شرکت برق منطقه‌ای یزد به‌صورت فشرده در ۹ حوزه و ۲۱ محور با حضور ۲۲ مميز و سر مميز اعزامي از سوي شركت توانير و ارزیابان اعزامی از ۷ شركت برق منطقه‌ای كشور انجام می‌گیرد.

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 25 آبان 1395 15:52

سایر خبرهای مرتبط