منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

تشکیل جلسه شورای معاونین شرکت برق منطقه‌ای یزد در کتابخانه

 

 

به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی جلسه شورای معاونین شرکت برق منطقه‌ای یزد در کتابخانه این شرکت برگزار شد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته کتاب و کتاب‌خوانی، فرهنگ‌سازی و ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی را در بین کارکنان این شرکت ضروری دانست.

محمدحسن صباغرادگان بر غنی‌سازی منابع کتابخانه و اطلاع‌رسانی صحیح و جامع برای استفاده کارکنان از امکانات کتابخانه تاکید کرد و گفت: مجموعه کتاب‌های تخصصی که موردنیاز و درخواست کارکنان است تهیه شود و کتابخانه شرکت برق منطقه‌ای یزد به‌عنوان مرجع برای کارکنان، دانشجویان و دانشگاهیان مورداستفاده قرار گیرد.

در ابتدای این جلسه مدیر دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، هدف از برگزاری این جلسه را در فضای کتابخانه، ارج نهادن به فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی بیان و برنامه‌های عملیاتی سال 95 این دفتر در راستای توسعه کتابخانه را تشریح کرد.

مجید دهقان بنادکی ساماندهی کتاب‌های خریداری‌شده جدید و درج بارکد بر روی جلد تمام کتاب‌ها را از مهم‌ترین اقدامات انجام‌شده در این خصوص برشمرد و اظهار داشت: ایجاد کتابخانه دیجیتال با رویکرد استفاده از کتاب‌های الکترونیکی، بهره‌گیری از آموزش‌های صوتی و تصویری و ایجاد مکانیزمی برای امانت‌دهی کتاب به کارکنان دور از ساختمان ستاد و بدون نیاز به حضور فیزیکی آنان در حال اجرا است و این برنامه‌ها در راستای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و سهولت دسترسی به منابع برای کارکنان است.

دهقان ثبت پایان‌نامه‌ها، ساماندهي كتابخانه معاونت بهره‌برداری، ساماندهي استانداردهاي موجود در كتابخانه، اصلاح كدهاي ديويي در نرم‌افزار كاوش، تهيه تابلوهاي راهنماي موضوعي کتاب‌ها، رف خواني شامل: ثبت کتاب‌ها، ايجاد پايگاه وجين، ايجاد پايگاه جديد براي کتاب‌های مفقودي و ثبت کتاب‌های مربوطه از دیگر برنامه‌های دفتر روابط عمومی در بخش کتابخانه دانست و اجرای برنامه‌های کیفی توسعه کتابخانه برای گسترش فرهنگ کتابخوانی در شرکت را از دیگر برنامه‌های پیش‌رو برشمرد.

مدیر دفتر روابط عمومی همچنین ضمن قدردانی از اقدامات و سوابق ارزشمند عصمت فلاحتی مسئول قبلی کتابخانه در ایجاد ساختار کتابخانه و فعالیت‌های انجام شده توسط وی و نیز از فعالیت‌های کتابدار جدید سیدحسن موسوی تقدیر نمود و علاقه آنها را به توسعه کمی و کیفی کتابخانه ارزشمند دانست.

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 24 آبان 1395 15:36

سایر خبرهای مرتبط