منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

دیدار هیئت‌مدیره شرکت برق منطقه‌ای یزد با مدیران پیشکسوت

اعضای هیئت‌مدیره و معاونان شرکت برق منطقه‌ای یزد با مدیران پیشکسوت و بازنشسته این شرکت در محل مجموعه فرهنگی شهید زنبق یزد دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد مدیرعامل این شرکت، هدف از تشکیل این جلسه را دیدار، گفتگو و استفاده از نظرات و پیشنهادهای پیشکسوتان بیان کرد و دستاوردهای شرکت را، در راستای اهداف و برنامه‌ هایی که توسط مدیران قبلی پایه‌ریزی شده است؛ دانست.

محمدحسن صباغزادگان سپس به تشریح وضعیت و ساختار صنعت برق یزد پرداخت و با اشاره به این‌که حدود 70 درصد مصرف برق این استان را، صنایع به خود اختصاص داده‌اند؛ به تشریح اقدامات انجام‌شده در توسعه ظرفیت شبکه استان در تولید و انتقال انرژی پرداخت.

وی راه‌اندازی مرکز پژوهش‌های خورشیدی، استقرار نظام مدیریت پروژه و نظام مدیریت دانش و اخذ مفاصا حساب مالیاتی را از دیگر فعالیت‌های برجسته چند سال اخیر شرکت برق منطقه‌ای یزد دانست.

در ادامه محمدرضا صحتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان، به بیان برخی از تغییرات انجام‌شده در شرکت توزیع در سطوح اجرایی و مدیریتی در چند سال اخیر پرداخت و تغییر جایگاه شرکت توزیع را نسبت به سال‌های قبل، محسوس ارزیابی کرد.

محمدمهدی جاودانی معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه‌ای یزد نیز در این جلسه، فعالیت‌های انجام‌شده در حوزه مدیریت دانش را تشریح کرد و با اشاره به تجارب ارزشمند پیشکسوتان صنعت برق، افزود: به تعدادی از افراد بازنشسته آموزش‌های لازم داده‌شده است تا به‌عنوان کارشناس به بازنشستگان مراجعه کنند و دانش‌های باارزش آن‌ها را استخراج نمایند.

در ادامه این دیدار صمیمانه، سید محمدرضا المدرسی یکی از پیشکسوتان صنعت برق استان و اولین مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد، ضمن تقدیر و سپاس از برگزاری این دیدار، اظهار داشت: کار و خدمت در صنعت برق برایم افتخار است زیرا این صنعت روشنایی‌بخش زندگی مردم می باشد.

وی یکی از عوامل پیشرفت و توسعه و رفع مشکلات صنعت را توجه به نوآوری‌ها و به کارگیری افراد خلاق دانست و افزود: ما باید اهتمام ویژه‌ای به فعالیت‌های توسعه‌ای و نوین داشته باشیم به‌گونه‌ای که هرروز گام جدیدی به‌سوی پیشرفت برداریم.

سپس سید تقی طباطبایی معاون اسبق برنامه ریزی برق منطقه ای یزد و از دیگر از پیشکسوتان این صنعت، به بیان جایگاه صنعت برق در مقایسه با سایر صنایع پرداخت و شرکت برق منطقه‌ای یزد را یکی از سازمان‌های پیشرو در ارائه خدمات در استان ارزیابی کرد.

در ادامه جلسه سایر حاضران در جلسه به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 22 آبان 1395 15:37

سایر خبرهای مرتبط