منو


دیدار با پیشکسوتان شرکت برق منطقه ای یزد در آستانه نوروز باستانی

اسفند 28, 1395
در آستانه نوروز باستانی و روزهای پایانی سال 95 همانند چند سال اخیر، تعدادی از مسئولان شرکت برق منطقه‌ای یزد به همراه مدیرعامل کانون بازنشستگان صنعت برق استان، به دیدار تنی چند از…

دیدار اعضای شورای انسجام‌بخشی صنعت آب و برق یزد با مدیرکل سازمان بازرسی استان

رئیس و اعضای شورای انسجام‌بخشی صنعت آب و برق استان یزد با مدیرکل سازمان بازرسی استان دیدار کردند.

 

در این دیدار حجت‌الاسلام اکبر طالبی مدیرکل بازرسی استان یزد با اشاره به تلاش بی‌منت کارکنان صنعت آب و برق استان، خدمت مستمر و وقفه‌ناپذیر در تامین آب و برق را قابل‌تقدیر دانست.

بازرس کل استان یزد بابیان این‌که به‌موجب قانون نظارت بر دستگاه‌ها و شرکت‌هایی که حتی یک درصد از سهام آن متعلق به دولت است وظیفه سازمان بازرسی است؛ افزود: میزان امانت‌داری و سلامت کارکنان و مدیران استان بالا است و بیشتر تخلفات نیز به دلیل عدم اشراف به قانون است که باید تدابیر پیشگیرانه لازم صورت گیرد.

در ابتدای این جلسه نیز محمدحسن صباغزادگان رئیس شورای انسجام‌بخشی صنعت آب و برق استان یزد، برگزاری این جلسه را در راستای تعامل نزدیک با دستگاه‌های نظارتی که مورد تاکید وزیر نیرو است؛ بیان کرد و افزود: با وجود مشکلات موجود مجموعه شرکت‌های آب و برق وظیفه حساس تامین آب و برق مردم را به بهترین وجه انجام داده و ارائه خدمات می‌نمایند.

در ادامه این جلسه، هریک از مدیران به ارائه دیدگاه‌ها در ارتباط با حوزه فعالیت و بحث نظارت و بازرسی از شرکت‌های خود پرداختند.

 

 

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 18 آبان 1395 11:19

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط