منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

تجلیل از برگزیدگان آزمون تعیین سطح كاركنان بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای یزد

در مراسمی با حضور مدیرعامل، معاون بهره‌برداری، مدیر امور انتقال نیرو و مدیر دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد از برگزیدگان آزمون تعیین سطح علمی- کاربردی كاركنان بهره‌برداری این شرکت قدردانی شد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با حضور در پست 63 کیلوولت میبد، از روح‌الله محمودی نفر اول این آزمون و همچنین با حضور در پست ۴۰۰ کیلوولت نخلستان بافق، از ولی‌الله کوثری رتبه دوم و محمد تشکری رتبه سوم این آزمون با اهداء لوح، قدردانی کرد.

محمدحسن صباغزادگان در این مراسم با اشاره به این‌که آزمون تعیین سطح علمی- کاربردی با هدف سنجش سطح علمی و برنامه‌ریزی آموزشی انجام شده است؛ افزود: درخشش همکاران بهره‌بردار در این آزمون نشان از علاقه‌مندی این افراد به امر آموزش و به‌روزرسانی اطلاعات علمی و کاربردی آنان است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با بیان این‌که در انتصاب‌ها پتانسیل علمی و تعهد کاری افراد در نظر گرفته می‌شود؛ ضمن اشاره به سوابق کاری درخشان معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای یزد، افزود: در پست‌هایی که افراد صاحب‌نظر و متعهد انتصاب شوند ما هیچ‌گونه مشکلی نخواهیم داشت.

وی وجود افراد با تجربه و پتانسیل بالا را برای صنعت برق استان یک سرمایه دانست و گفت: مساله آموزش یک امر ضروری است و کارشناسان باید با حضور در سمینارها و همایش‌ها برای ارتقاء سطح علمی خود تلاش کنند.

 

در ابتدای این نشست مدیر امور انتقال نیروی شرکت برق منطقه‌ای یزد با اشاره به این‌که جلسه تعیین سطح فنی و علمی با حضور ۵۵ تن از بهره‌برداران پست‌های انتقال و فوق توزیع در 5 مهرماه برگزارشده است؛ افزود: این جلسه باهدف برنامه‌ریزی آموزشی برای کارکنان امور انتقال نیرو شامل: مباحث تجهیزات پست، رله و حفاظت، مقررات ایمنی شبکه و نیز اصول بهره‌برداری و دیسپاچینگ انجام شد.

روح‌الله محمودی نفر اول این آزمون و بهره‌بردار پست 63 کیلوولت میبد نیز با تاکید بر این‌که استمرار آموزش‌ها به‌صورت سالیانه یا 6 ماهه اثرگذاری بیشتری خواهد داشت؛ گفت: این تکرار باعث ایجاد انگیزه کارشناسان بهره‌بردار برای ارتقاء سطح علمی و بهبود عملکرد آنان در مواقع اقدام برای انجام مانورها خواهد شد.

ولی‌الله کوثری و محمد تشکری، بهره‌برداران شاغل در پست ۴۰۰ کیلوولت نخلستان بافق، نیز با ارایه گزارش وضعیت کاری خود، پیشنهادها و درخواست‌های خود را مطرح نمودند.

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 10 آبان 1395 10:52

سایر خبرهای مرتبط