منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

ذیحساب جدید طرح‌های عمرانی شرکت برق منطقه‌ای یزد منصوب شد

در مراسمی با حضور مدیران و معاونان شرکت برق منطقه‌ای یزد و با حکم مدیرکل اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، علی‌اکبر صائبی به‌عنوان ذیحساب جدید شرکت برق منطقه‌ای یزد معرفی و از خدمات حسینعلی زارعزاده ذیحساب سابق این شرکت قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل این شرکت در این جلسه رشد صنعت برق استان در سال‌های اخیر در زمینه‌های تولید، انتقال و توزیع را مناسب ارزیابی کرد و با اشاره به صنعتی بودن استان و مصرف 70 درصد برق استان در این حوزه، افزود: جلب رضایت مردم و صاحبان صنایع در تامین برقی مطمئن و پایدار، نیازمند پیش‌بینی، برنامه‌ریزی و توسعه مناسب شبکه‌های برق استان است و تاکنون در استان پتانسیل‌های بسیار خوبی وجود داشته است.

وی از عملکرد زارعزاده ذیحساب قبلی طرح‌های عمرانی این شرکت قدردانی کرد و جدیت، قانون مداری و دقت بالای وی را از شاخصه‌های موفقیت وی برشمرد.

در ادامه این جلسه علی نمازی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد به سیاست جابه‌جایی ذیحسابان دستگاه‌های دولتی اشاره کرد و افزود: تغییر و جابجایی ذیحسابان در دستگاه‌ها، گام اساسی برای ایجاد تحول و خلاقیت بیشتر در عرصه نظارت مالی است.

وی با اشاره به سوابق اجرایی صائبی در سمت معاون اداری مالی دارایی، ذیحساب سازمان‌های آموزش‌وپرورش، بهزیستی و راه و شهرسازی، اظهار داشت: آقایان زارعزاده و صائبی از افراد خبره و صاحب‌نظر در اداره کل اقتصاد و دارایی یزد به شمار می‌آیند.

در ادامه محمدمهدی جاودانی معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات برخی خصوصیات اخلاق فردی و اخلاق سازمانی حسینعلی زارعزاده را بیان کرد و آرامش، فروتنی، همدلی در مراحل اجرای پروژه و اشراف به قوانین و مقررات و قانون مداری را از شاخصه‌های بارز وی برشمرد.

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 28 مهر 1395 14:01

سایر خبرهای مرتبط