منو

برگزاري جلسه تعیین سطح علمی کاربردی كاركنان بهره‌بردار پست شرکت برق منطقه‌ای یزد

جلسه تعیین سطح دانش علمی و عملی كاركنان بهره‌بردار پست‌های انتقال و فوق توزيع شرکت برق منطقه‌ای یزد در محل سالن شهید عباسپور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل این شرکت ابتدا در جمع بهره‌برداران پست‌های انتقال و فوق توزيع، گفت: نیروی انسانی بزرگ‌ترین سرمایه و منابع هر سازمان است به همین دلیل به‌روزآوری علم و دانش کارکنان جز اولویت‌های آموزشی این شرکت محسوب می شود.

وی هدف از برگزاری این جلسه را تعیین سطح فنی و برنامه‌ریزی جهت ارتقاء دانش و مهارت حرفه‌ای و سنجش آمادگي بهره‌برداران پست برشمرد.

احمد کردستانی مدیر امور انتقال نیروی شرکت برق منطقه‌ای یزد نیز با اشاره به این‌که جلسه تعیین سطح فنی و علمی با حضور 55 تن از بهره‌برداران پست برگزارشده است؛ افزود: این جلسه باهدف برنامه‌ریزی آموزشی برای کارکنان امور انتقال نیرو شامل: مباحث تجهیزات پست، رله و حفاظت، مقررات ایمنی شبکه ونیز اصول بهره‌برداری و دیسپاچینگ انجام شد.

در ادامه بهره‌برداران پست در خصوص قراردادها، رفاهیات و دوره‌های آموزشی، سوالاتی مطرح کردند که مدیرعامل شرکت به این سوالات پاسخ داد.

در پایان برای برنامه‌ریزی‌های آموزشی و تشخیص نقاط قوت و نقاط قابل‌بهبود علمی و فنی بهره‌برداران پست از شرکت‌کنندگان آزمون گرفته شد.

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 17 مهر 1395 08:40

سایر خبرهای مرتبط