منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

حضور فرزندان شاهد شرکت برق منطقه‌ای یزد در یادواره شهدای صنعت آب و برق کشور

فرزندان شاهد شاغل در شرکت برق منطقه‌ای یزد در یادواره شهید حسن عباسپور و 500 شهید صنعت آب و برق کشور حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، وزیر نیرو در آئین دومین یادواره شهید دکتر «حسن عباسپور» و 500 شهید صنعت آب و برق که در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد؛ با تاکید بر اینکه بین 90 تا 95 درصد نیاز کشور در صنعت آب و برق توسط صنعتگران ایرانی تامین می‌شود؛ گفت: دستاوردها و موفقیت‌های کنونی وزارت نیرو به مدد ایثار و جان‌فشانی 500 شهید صنعت آب و برق کشور است.

حمید چیت چیان تصریح کرد: وزارت نیرو این توفیق را دارد که قریب به یک هزار و 400 نفر از فرزندان شهدا  در این صنعت حضور دارند و مشغول به فعالیت هستند و امروزه بسیاری از مدیران این صنعت کسانی هستند که در زمان انقلاب و دوران دفاع مقدس در میدان‌های نبرد حق علیه باطل، رشادت، ایثار و فداکاری داشته‌اند.

دیگر سخنرانان این مراسم «علی شمخانی» دبیر شورای عالی امنیت ملی و نماینده مقام معظم رهبری، «محسن انصاری» قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران و «علی‌اکبر مهاجری» معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو و رئیس ستاد برگزاری دومین یادواره شهدای صنعت آب و برق بودند.

زیارت مرقد حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و امام خمینی (ره)، بازدید از باغ‌موزه دفاع مقدس تهران، ازجمله دیگر برنامه‌های فرهنگی و جانبی این گردهمایی بود.

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 11 مهر 1395 12:53

سایر خبرهای مرتبط