منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

خاطرات شهدای صنعت و آب برق استان یزد در قالب کتاب چاپ می‌شود

مشاور مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در امور ایثارگران از چاپ کتاب زندگینامه و خاطرات شهدا و ایثارگران صنعت آب و برق استان یزد خبر داد.

عباس فتحی مشاور مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در امور ایثارگران ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با اعلام این خبر افزود: در این کتاب زندگی‌نامه و خاطرات شهدا، آزادگان، ‌جانبازان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس صنعت آب و برق استان از زبان همرزمان و خانواده‌های شهدا وجانبازان و ایثارگران دفاع مقدس روایت خواهد شد.

وی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی انجام‌شده خاطرات 340 ایثارگر صنعت آب و برق استان و 86 ایثارگر از شرکت برق منطقه‌ای یزد با انجام 200 تا 350 ساعت مصاحبه ضبط و پیاده‌سازی می‌شود و پس از تدوین و تنظیم در قالب کتاب چاپ می‌شود.

فتحی همچنین بیان کرد: این کتاب در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با همکاری بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان و امور ایثارگران صنعت آب و برق استان یزد چاپ و منتشر خواهد شد.

وی در ادامه با بیان ایثارگری و رشادت‌های دوران ۸ سال دفاع مقدس کارکنان صنعت آب و برق استان، تاکید کرد: کارکنان صنعت آب وبرق استان در کنار وظایف ذاتی خود در دفاع مقدس در خطوط مقدم جبهه به‌صورت فعال حضور داشتند.

مشاور مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در امور ایثارگران گفت: ما مفتخریم 6 شهید همکار، 34 جانباز، 25 فرزند شهید و جانباز، 28 عضو خانواده شاهد و 39 رزمنده شاغل و بازنشسته  هستند و این آمار موجب فخر و مباهات ما است.

وی برگزاری همایش گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس در تالار شهید عباسپور، شرکت فرزندان شهید شاغل در صنعت آب و برق استان در دومین آیین بزرگداشت شهید دکتر حسن عباسپور و 500 شهید صنعت آب و برق با حضور وزیر نیرو و بازدید این عزیزان از اماکن مذهبی و زیارتی استان تهران، تجلیل از ایثارگران و خانواده شهدا، برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی از عملیات‌های دفاع مقدس، برگزاری نمایشگاه در ساختمان مرکزی این ستاد را ازجمله برنامه‌های این هفته برشمرد.

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 29 شهریور 1395 13:49

سایر خبرهای مرتبط