منو


دیدار با پیشکسوتان شرکت برق منطقه ای یزد در آستانه نوروز باستانی

اسفند 28, 1395
در آستانه نوروز باستانی و روزهای پایانی سال 95 همانند چند سال اخیر، تعدادی از مسئولان شرکت برق منطقه‌ای یزد به همراه مدیرعامل کانون بازنشستگان صنعت برق استان، به دیدار تنی چند از…

شرکت برق منطقه‌ای یزد سرآمد در کاهش حوادث شبکه انتقال برق در کشور

 

شرکت برق منطقه‌ای یزد در کاهش حوادث شبکه انتقال برق کشور در سال 94 جزو شرکت‌های برتر کشور شد.

سیف‌الله افضلیان‌تبار رئیس گروه نظارت بر تعمیرات رلیاژ شرکت برق منطقه‌ای یزد در مصاحبه با دفتر روابط عمومی با اعلام این خبر گفت: بر اساس گزارش شرکت مدیریت شبکه برق ایران در بررسی حوادث شبکه انتقال برق کشور در سال 94، برق منطقه‌ای یزد توانست رتبه برتر در عملکرد مهندسی حوادث شبکه انتقال در کشور را کسب کند.

افضلیان‌تبار ضمن اشاره به گزارش مدیریت شبکه برق ایران، تعداد حوادث شبکه انتقال کشور در سال 94 را درمجموع 1310 مورد بیان کرد و افزود: شرکت برق منطقه‌ای یزد با توجه به حجم بالای شبکه‌ی انتقال برق استان توانست با ثبت 30 حادثه در صدر استان‌های کم حادثه کشور قرار گیرد.

وی ادامه داد: یزد جزء 4 استان برتر کشور در آمار حوادث ناشی از خاموشی سال 94 ازنظر گستردگی است و تعداد حوادث ناشی از عملکرد نامطلوب تجهیزات همراه با بروز خاموشی نیز صفر بوده است.

رئیس گروه نظارت بر تعمیرات رلیاژ شرکت برق منطقه‌ای یزد همچنین به کاهش 15 درصدی تعداد حوادث شبکه انتقال در سال 94 نسبت به 93 اشاره کرد و افزود: ازنظر تعداد حوادث گسترش‌یافته در سال‌های 92 تا 94 و گسترش حوادث همراه با بروز خاموشی بدون حادثه در سال 93 جز 4 استان‌ برتر کشور بوده ایم.

افضلیان‌تبار اضافه کرد: شاخص عملکرد صحیح سیستم‌های حفاظتی از سال‌ 91 تا 94، رشد قابل قبولی داشته و به 89 درصد رسیده است.

وی در پایان با اشاره به تلاش بی‌وقفه کارشناسان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد در تامین برق پایدار و مطمئن، تاکید کرد: رشد شاخص عملکرد مهندسی در سال 94 بیش از 86 درصد بوده است که در این مورد جز سه استان برتر در بین شرکت‌های برق منطقه‌ای در کشور هستیم.

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 24 شهریور 1395 15:39

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط