منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

ابلاغ احکام معاون برنامه ریزی و تحقیقات و سرپرستی معاونت طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای یزد

با ابلاغ احکام جداگانه‌ای از سوی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد، محمدمهدی جاودانی معاون برنامه ریزی و تحقیقات شد و علیرضا رفیعی نیز در جایگاه سازمانی سرپرستی معاونت طرح و توسعه قرار گرفت.

در ابتدای جلسه ای که به منظور ابلاغ این احکام و با حضور معاونان و مدیران شرکت گزار شد؛ محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد ضمن قدردانی از زحمات تمامی کارکنان، وضعیت مطلوب و جایگاه ویژه این شرکت در سطح کشور را نتیجه تلاش‌های جمعی همه کارکنان این مجموعه بیان کرد و افزود:  خوشبختانه  با مدیریت صحیح، برنامه ریزی، استخدام نیروهای متخصص و متعهد، توجه به آموزش و جانشین پروری، امروزه منابع انسانی شرکت در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و با تلاش و همدلی می‌توان موفقیت شرکت را افزایش داد.

وی در ادامه ضمن بر شمردن برخی از خدمات ارزنده محمدمهدی جاودانی و علیرضا رفیعی، برای هر دو تن در پست جدید آرزوی موفقیت کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق یزد نیز با حضور در این جلسه، برخی از سوابق اجرایی این دو را برشمرد و  وجود چنین نیروهای متعهد و تلاشگر را مایه مباهات و خیر و برکت دانست.

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 09 شهریور 1395 15:05

سایر خبرهای مرتبط