منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

بیش از 60 هزار اوراق زائد به همت دفتر حقوقی شرکت برق منطقه‌ای یزد امحا شد

مدیر دفتر حقوقی و رسیدگی به شکایات شرکت برق منطقه‌ای یزد از امحاء بیش از 60 هزار اوراق زائد برای اولین مرتبه در این شرکت خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، سیدابوالحسن حیدریه‌زاده مدیر دفتر حقوقی و رسیدگی به شکایات این شرکت با اعلام این خبر افزود: پس از ابلاغ وزارت نیرو، پیگیری مستمر توسط دفتر حقوقی آغاز شد و با توجه به این‌که اولین مرتبه به امحاء اسناد در شرکت اقدام می‌شد در وزارت نیرو و سازمان اسناد و کتابخانه ملی با امور اداری زیادی روبرو بودیم.

حیدریه‌زاده با اشاره به این‌که امور کارکنان شرکت برق منطقه‌ای یزد اولین واحد در این شرکت بود که درخواست امحاء اسناد داشت؛ گفت: با هماهنگی با این واحد و با حضور نماینده سازمان اسناد ملی استان یزد مجوز از طریق وزارت نیرو اخذ و اوراق امحایی از سال 73 تاکنون که ضمن هزینه‌دار بودن نگهداری آن‌ها فضای زیادی نیز اشغال کرده بود طبق مقررات امحا گردید.

وی در پایان ابزار امیدواری کرد: تمامی واحدها که تاکنون در این مورد اقدامی نکرده‌اند نسبت به تکمیل فرم امحاء اسناد زائد خود اقدام کنند.

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 09 شهریور 1395 14:50

سایر خبرهای مرتبط