منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

نجات جان دو کوهنورد توسط بسیجیان شرکت برق منطقه‌ای یزد در صعود به قله گرين

 

گروه كوهنوردي پايگاه بسيج شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد در صعود سراسري وزارت نيرو به قله گرين جان دو کوهنورد را نجات داد.

جلیل راعی مسئول تیم کوهنوردی پايگاه شهيد سامعي شرکت برق منطقه‌ای یزد به مصدومیت دو نفر از بانوان شرکت‌کننده در برنامه صعود سراسري وزارت نيرو اشاره و اظهار کرد: مصدومان دچار کوه‌گرفتگی و ارتفاع زدگي و دچارحالت تهوع و استفراغ شدند که یکی از آن‌ها به حالت كمای خفيف يا اِدم مغزي رفت.

راعی گفت: با توجه دوره آموزش مقدماتي پزشكي که گروه فراگرفته بود به امداد اوليه كه يكي از مباحث اصلي آن كاهش ارتفاع است پرداخت و درنهایت پس از حدود 7 ساعت تلاش طاقت‌فرسای اعضاي گروه كوهنوردي شركت برق منطقه‌ای یزد به همراه یکی از کوهنوردان گروه میزبان، مصدومان را به كمپ اول منتقل و تحويل هلال‌احمر و اورژانس دادند.

وی تاکید کرد: در این صعود که به ميزباني آبفاي شهري استان لرستان برگزار شد؛ با مشورت گروهي و تصميم سرپرست گروه، کوهنوردان برق منطقه‌ای یزد پس از نجات جان مصدومان، از ادامه صعود منصرف شدند.

شایان‌ذکر است شرکت کنندگان از شرکت برق منطقه‌ای یزد در این برنامه کوهنوردی، مصطفي عليان به عنوان سرپرست و محمد ابوالحسنی، مجید شایق، مهدي شيري و مهدي خاني به عنوان اعضای تیم حضور داشتند.         

 

                                        

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 01 شهریور 1395 13:51

سایر خبرهای مرتبط