منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز آغاز بازگشت آزادگان در شرکت برق منطقه‌ای یزد

 

مراسم گرامیداشت سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با حضور جمعی از کارکنان شرکت برق منطقه‌ای یزد و با سخنرانی یکی از آزادگان 8 سال دفاع مقدس برگزار شد.

احمد هژبری در این مراسم با اشاره به این‌که آرمان‌های انقلاب و شهدا از کشور ما فراتر رفته و به جهان صادرشده است؛ اظهار داشت: عزت و عظمت امروز ایران اسلامی مرهون خون شهدایی است که هستی خود را تقدیم کردند تا این عزت و عظمت را به ارمغان آوردند.

وی با بیان خاطرات و ویژگی‌های شهدا و جانبازان افزود: شهدا و آزادگان ثمره‌ی سبک زندگی اسلامی بودند اما امروزه در برخی موارد در جامعه سبک زندگی ماهواره‌ای و غربی باعث ایجاد سستی در باورهای دینی و مذهبی جوانان ما شده است.

سرهنگ هژبری در ادامه به بیان خاطراتی از دوران اسارت پرداخت و گفت: آزادگان باوجود شرایط سخت دوران اسارت، با حفظ دین و اعتقادات و دل‌بستگی خود به اسلام، امام و انقلاب موجب کسب افتخار و آبرو برای ملت ایران شدند.

این آزاده دوران دفاع مقدس در ادامه انقلاب اسلامی ایران را معجزه قرن و زمینه‌ساز ظهور دانست و بیان کرد: تفکر الهی و انقلابی به جامعه عزت می‌دهد و خداوند وعده داده که مرا یاری کنید تا شما را یاری کنم.

وی همچنین با اشاره به تحولات جهانی تصریح کرد: عراق که روزی از عوامل آمریکا در منطقه بود و صدام یکی از جنایتکاران تاریخ را در خود جای‌داده بود؛ امروزه همان کشور به بازوی ایران در منطقه تبدیل‌شده است و همچنین ناکام ماندن غرب و عربستان در توطئه‌های خود در سوریه و یمن نشان از اقتدار فراگیر اسلام در منطقه و جهان دانست.

 

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 30 مرداد 1395 10:41

سایر خبرهای مرتبط