منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

پیک برق یزد به ایستگاه سی‌ و چهارم رسید

 

سی‌ و چهارمین شماره پیک برق یزد با انتشار اخبار تیرماه 95 فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، در این شماره از پیک برق یزد که در آن اخبار تیرماه ۹5 منتشرشده است؛ گزارشی از نشست مدیران صنعت آب و برق استان یزد با نمایندگان مردم استان در مجلس، اجرای طرح‌های پیک سایی شرکت برق منطقه‌ای یزد برای عبور از پیک‌بار تابستان 95 و راه‌اندازی منطقه ویژه انرژی‌های تجدید پذیر در استان در معرض دید مخاطبان قرارگرفته است.

آغاز بهره‌برداری از مولد مقیاس کوچک 10 مگاواتی کوثر، جلوگیری از اعمال خاموشی با تعمیر به‌موقع ترانسفورماتور پست سیار ابرکوه، برق‌دار شدن ترانسفورماتور پست 63 کیلوولت مهریز و دیدار مدیران عامل صنعت برق با فرماندار شهرستان های یزد و اردکان از مهم‌ترین اخبار این شماره است.

اختصاص مقام جوان برتر به یکی از کارشناسان، کسب مقام نخست در مسابقات والیبال صنعت آب و برق استان و بهره‌برداری از پست و خط 63 کیلوولت شهرک صنعتی فولاد-پارس پوتیل و دیگر اخبار فرهنگی و ورزشی از مطالب خواندنی این شماره است.

لینک دانلود پیک برق 34

پیوست ها:
دانلود این فایل (34.pdf)پیک برق 34[پیک برق 34]1374 kB46 دانلود ها2016-08-17 09:42

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 27 مرداد 1395 09:44

سایر خبرهای مرتبط