منو

پیام مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد به مناسبت روز خبرنگار

محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در پیامی روز خبرنگار را به جامعه رسانه‌ای و فعالان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی کشور تبریک گفت.

 

در این پیام آمده است: هفدهم مردادماه، به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار شجاع و متعهد، شهید محمود صارمی، روز خبرنگار نام‌گذاری شده است؛ این روز فرصتی است مغتنم تا از جایگاه معنوی و از زحمات بی‌دریغ اصحاب قلم و رسانه در مسیر اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به جامعه، تقدیر و تجلیل شود.

حضور اصحاب رسانه در عرصه‌های مختلف خبررسانی و انعکاس صحیح و به‌موقع اخبار و اطلاعات گوناگون نقش بسزایی در سطح آگاهی  و رشد فرهنگ عمومی و تخصصی جامعه ایفاء خواهد نمود.

وی در پیام خود ضمن بیان این که در دنیای امروز، خبرگزاری‌ها و خبرنگاران، نقش مهم و تعیین‌کننده‌ای به‌عنوان رابط بین مسئولان، سازمان‌ها و مردم در اطلاع‌رسانی صحیح و ایجاد محیط امن خبری، ایفا می‌کنند؛ افزود: صنعت برق استان به‌عنوان یکی از پیشگامان و پویندگان اصلی در توسعه صنعتی استان، از این که توانسته است در تعامل با این بخش از نخبگان اجتماعی، ارتباط خود را با جامعه مخاطبانی که ولی‌نعمت ما هستند سامان دهد؛ خرسند است و به خود می‌بالد و اگر در این امر توفیقی باشد، مرهون تلاش آنان می‌دانیم.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در بخش پایانی پیام خود به مناسبت روز خبرنگار، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای عرصه رسانه و اطلاع‌رسانی، موفقیت و سربلندی خبرنگاران و فعالان عرصه خبر را در انجام مسئولیت‌های خطیرشان از درگاه خداوند متعال خواستار شد.

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 16 مرداد 1395 14:58

سایر خبرهای مرتبط