منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

فرماندار جدید اردكان میزبان مدیران عامل برق استان

به گزارش دفتر روابط‌عمومي شركت برق منطقه‌اي يزد، مديران عامل شركت‌هاي برق منطقه‌اي وتوزيع برق با فرماندار جديد اردكان ديدار و با وی گفتگو كردند.

هادي مقيمي فرماندار جديد شهرستان اردكان با اشاره به وسعت 31 درصدي اين شهرستان نسبت به كل استان، قابليت‌ها و مزيت‌هاي اين شهرستان را يادآور شد و با بيان مشكلات حاكم به صنايع، تعامل و همكاري صنايع اين شهرستان با صنعت برق را مناسب ارزيابي و ابراز اميدواري كرد كه در خصوص وصول مطالبات برق همكاري لازم با این صنعت انجام گيرد.

سپس محمد حسن صباغزادگان مدير عامل شركت برق منطقه‌اي يزد، قدرت نصب شده نيروگاهي در اردكان را 500 مگاوات اعلام كرد كه 25 درصد قدرت توليد استان را تشكيل مي‌دهد.

وي شهرستان اردكان را از لحاظ مصرف برق، بالاترين مصرف كننده در بخش صنعت در بين شهرستان‌های استان ذكر كرد و اين شهرستان را از لحاظ تاسيسات و تجهيزات صنعت برق و وضعيت خاص آن از لحاظ تبادل انرژي برق بسيار با اهميت ارزيابي نمود.

در اين ديدار محمدرضا صحتی مديرعامل شركت توزيع برق استان، با تشريح اقدامات اين شركت در اردكان، مشتركان اين شهرستان را حدود 45000 مشترك بيان كرد و همكاري مقامات شهرستان در وصول مطالبات اين شركت را خواستار شد.

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 06 مرداد 1395 16:08

سایر خبرهای مرتبط