منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

دوره آموزشی «شبیه‌ساز پست» در شرکت برق منطقه‌ای یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد دوره آموزشی نرم‌افزار «شبیه‌ساز پست» برای کارشناسان و بهره‌برداران پست‌های فوق توزیع و انتقال این شرکت برگزار شد.

سید مجید مصطفی‌زاده رئیس گروه نظارت و برنامه‌ریزی دفتر انتقال معاونت بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای سمنان که مدرس این دوره بود؛ هدف از برگزاری این دوره را بالا بردن دانش بهره‌برداران پست‌های فوق توزیع و انتقال و همچنین کاهش حوادث شبکه‌های انتقال عنوان کرد.
مصطفی‌زاده در این نشست آموزشی در خصوص انجام مانورهای مختلف در شرایط بهره‌برداری عادی از پست‌های400 و 230 و 63 کیلوولت بر اساس دستورالعمل‌های بهره‌برداری، تجزیه‌وتحلیل مانورها، عملکرد رله‌های حفاظتی و ثبت داده آن در نرم‌افزار، مطالبی بیان کرد.
وی افزود : این دوره درگذشته بدون کمک نرم‌افزار اجرا می‌شد که با استفاده از نرم‌افزار موجود به‌صورت عملی و کارگاهی به اجرا درآمد و با شبیه‌سازی یک شبکه الکتریکی شامل پست‌های انتقال و فوق‌توزیع برق مانورهای فرضی انجام شد.

شایان‌ذکر است، دوره آموزشی شبیه‌سازی پست با استفاده از نرم‌افزار تخصصی به مدت 40 ساعت طی 4 روز برگزار شد.

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 30 تیر 1395 14:03

سایر خبرهای مرتبط