منو


اولین گلگشت خانوادگي در بهار 96 برای خانواده شركت برق منطقه‌ای يزد برگزار شد

ارديبهشت 03, 1396
اولین اردوی فرهنگی- تفریحی- خانوادگي سال 96 در آخرین روزهای فروردین‌ماه برای کارکنان شركت برق منطقه‌ای يزد در شهرستان تفت برگزار شد.چهارشنبه 6 ارديبهشت 1396
 
Apr 26 2017
 برابر با 


دوره آموزشی «شبیه‌ساز پست» در شرکت برق منطقه‌ای یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد دوره آموزشی نرم‌افزار «شبیه‌ساز پست» برای کارشناسان و بهره‌برداران پست‌های فوق توزیع و انتقال این شرکت برگزار شد.

سید مجید مصطفی‌زاده رئیس گروه نظارت و برنامه‌ریزی دفتر انتقال معاونت بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای سمنان که مدرس این دوره بود؛ هدف از برگزاری این دوره را بالا بردن دانش بهره‌برداران پست‌های فوق توزیع و انتقال و همچنین کاهش حوادث شبکه‌های انتقال عنوان کرد.
مصطفی‌زاده در این نشست آموزشی در خصوص انجام مانورهای مختلف در شرایط بهره‌برداری عادی از پست‌های400 و 230 و 63 کیلوولت بر اساس دستورالعمل‌های بهره‌برداری، تجزیه‌وتحلیل مانورها، عملکرد رله‌های حفاظتی و ثبت داده آن در نرم‌افزار، مطالبی بیان کرد.
وی افزود : این دوره درگذشته بدون کمک نرم‌افزار اجرا می‌شد که با استفاده از نرم‌افزار موجود به‌صورت عملی و کارگاهی به اجرا درآمد و با شبیه‌سازی یک شبکه الکتریکی شامل پست‌های انتقال و فوق‌توزیع برق مانورهای فرضی انجام شد.

شایان‌ذکر است، دوره آموزشی شبیه‌سازی پست با استفاده از نرم‌افزار تخصصی به مدت 40 ساعت طی 4 روز برگزار شد.

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 30 تیر 1395 14:03

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط