منو


برگزاری اردوی فرهنگی خواهران بسیجی پایگاه شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد

ارديبهشت 09, 1396
واحد خواهران پایگاه مقاومت بسیج اداری شهید سامعی و امور بانوان شرکت برق منطقه‌ای یزد در جهت جلب مشارکت بانوان در فعالیت‌های فرهنگی، اقدام به برگزاری اردوی فرهنگی- تفریحی برای…

جلوگیری از اعمال خاموشی با تعمیر به‌موقع ترانسفورماتور پست سیار ابرکوه

شناسایی و تعمیر به‌موقع قطعه ترانسفورماتور پست 63 کیلوولت سیار ابرکوه مستقر در منطقه بهمن ابرکوه موجب جلوگیری از اعمال خاموشی به مشترکان شبکه برق این منطقه شد.

محمد زارع شاهی رئیس گروه نظارت بر تعمیرات پست و خط شرکت برق منطقه‌ای یزد با توضیح این‌که تپ چنجر در ترانس، وظيفه كنترل و تغيير ولتاژ را به عهد ه دارد؛ افزود: عملکرد تپ چنجر ترانس پست 63 کیلوولت کوثر ابرکوه که با اشکال رو به رو شده بود موجب شد تا رله حفاظتی، ترانسفورماتور این پست را از مدار خارج کند.

زارع شاهی با اشاره به این‌که پس از بررسی بخش تپ چنجر ترانسفورماتور مشخص شد که دچار اشکال اساسی شده است و نیاز به اورهال و تعویض بعضی از قطعات آن دارد؛ ادامه داد: با همکاری کارشناسان دفتر فنی انتقال معاونت بهره‌برداری و بخش خصوصی، قطعات معیوب از خارج از کشور تامین و تعویض شد.

شایان‌ذکر است، ترانسفورماتور پست 63 کیلوولت سیار ابرکوه در مدت‌زمان کمتر از 10 روز تعمیر و این ترانسفورماتور به شرایط عادی بازگشت.

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 30 تیر 1395 11:41

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط