منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

Windows Live Writer مایکروسافت متن‌باز شد

کد مطلب: 39716

Windows Live Writer مایکروسافت متن‌باز شد

 

يکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۷

 

ایتنا - همزمان با متن‌باز شدن این بزار نسخه 5.0 آن عرضه شده است تا کاربران بتوانند به صورت رایگان آن را بارگذاری کنند.

Windows Live Writer مایکروسافت متن‌باز شد

از مدت‌ها قبل شایعاتی منتشر شده بود که نشان می‌داد مایکروسافت قصد دارد ابزار وبلاگ‌نویسی Windows Live Writer را متن‌باز کند.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، مدیران ارشد مایکروسافت روز گذشته به صورت رسمی اعلام کردند که این ابزار هم‌اکنون متن‌باز شده و تمام کدهای آن مبتنی بر مجوز MIT منتشر شده است.

«اسکات هانسلمن» مدیر مرکز Principal Program مایکروسافت که مدیریت توسعه این ابزار را هم برعهده دارد اعلام کرد گروه او کدهای منبع مربوط به Windows Live Writer را در اختیار بنیاد NET. قرار داده است.

این اقدام جدید مایکروسافت در جهت متن‌باز کردن نرم‌افزار مذکور به گونه‌ای صورت گرفته است که از این پس ابزار یاد شده با نام Open Live Writer شناخته می‌شود. همزمان با متن‌باز شدن این بزار نسخه ۵.۰ آن عرضه شده است تا کاربران بتوانند به صورت رایگان آن را بارگذاری کنند.

Windows Live Writer مایکروسافت متن‌باز شد  

لازم به ذکر است مایکروسافت از سال ۲۰۱۲ به بعد نرم‌افزار Windows Live Writer را به‌روز نکرده بود و برند Windows Live را تقریبا کنار گذاشته بود. این ابزار بخشی از مجموعه Windows Live Essentials محسوب می‌شود که ابزارهای Movie Maker، Mail، Messenger، Photo Gallery و SkyDrive مایکروسافت مبتنی بر آن توسعه می‌یابند.
 

Read more http://itna.ir/vdcfvedm.w6d1yagiiw.html

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 22 آذر 1394 13:17

سایر خبرهای مرتبط