منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

اخراج مرد مسلمان از قطار شهری لندن به جرم استفاده مشکوک از آیپد

داخلی اخراج مرد مسلمان از قطار شهری لندن به جرم استفاده مشکوک از آیپد موبايل اخراج مرد مسلمان از قطار شهری لندن به جرم استفاده مشکوک از آیپد خبر

کد مطلب: 39737

اخراج مرد مسلمان از قطار شهری لندن به جرم استفاده مشکوک از آیپد

 

يکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۵

 

ایتنا- آیپد باعث اخراج مردی از متروی لندن شد!

اخراج مرد مسلمان از قطار شهری لندن به جرم استفاده مشکوک از آیپد

یک مرد مسلمان به جرم استفاده مشکوک از آیپد خود در قطار شهری لندن مجبور به ترک آن شد. با اینکه وی بعد از خیره شدن و هشدار یک مسافر دیگر آیپد خود را خاموش کرد باز هم نتوانست از خشم و اعتراض در امان بماند.

به گزارش ایتنا از فارس، یکی از شاهدان ماجرا در این مورد گفته است: مردی در قطار شهری ایستاده بود که لباس‌های شیکی پوشیده بود و یک کیف دستی به همراه داشت.

وی از مردی که ظاهرش نشان می‌داد عرب باشد خواست که از قطار پیاده شود، زیرا احساس می‌کرد از سوی این فرد عرب تهدید شده است.

اگر چه عده مسافران از فرد مورد حمله دفاع کردند، اما وی که از واکنش‌ها نسبت به خود مبهوت و دستپاچه شده بود سرانجام از قطار پیاده شد.

شاهدان عینی به خبرنگاران گفته‌اند که وی کاملا شوکه شده بود و نمی‌دانست باید چه کند.

به گفته آنان حتی احتمال درگیری فیزیکی بین دو طرف وجود داشت، اما عده‌ای مردم بین این دو نفر قرار گرفتند تا از گسترش دامنه تنش جلوگیری کنند.

بررسی‌های گروه Tell Mama که در زمینه مستندسازی فعالیت‌های ضدمسلمانان در انگلستان تلاش می‌کند، حمله به مسلمانان و توهین به آنها بعد از حملات تروریستی پاریس به میزان چشمگیری افزایش یافته است.

هنوز مشخص نشده که این فرد عرب چه استفاده مشکوکی از آیپد خود به عمل آورده که باعث اعتراض و اخراج وی از قطار شهری لندن شده است.

Read more http://itna.ir/vdciyyap.t1a3p2bcct.html

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 22 آذر 1394 12:05

سایر خبرهای مرتبط