منو


اولین گلگشت خانوادگي در بهار 96 برای خانواده شركت برق منطقه‌ای يزد برگزار شد

ارديبهشت 03, 1396
اولین اردوی فرهنگی- تفریحی- خانوادگي سال 96 در آخرین روزهای فروردین‌ماه برای کارکنان شركت برق منطقه‌ای يزد در شهرستان تفت برگزار شد.چهارشنبه 6 ارديبهشت 1396
 
Apr 26 2017
 برابر با 


دونالد ترامپ هدف تازه حملات هکرهای ناشناس

داخلی دونالد ترامپ هدف تازه حملات هکرهای ناشناس امنيت دونالد ترامپ هدف تازه حملات هکرهای ناشناس خبر

کد مطلب: 39739

دونالد ترامپ هدف تازه حملات هکرهای ناشناس

 

يکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۰

 

ایتنا- اظهارات نژادپرستانه ترامپ در مورد مسلمانان با نفرت گسترده بسیاری از مردم جهان همراه شد.

دونالد ترامپ هدف تازه حملات هکرهای ناشناس

به دنبال اظهارات زننده دونالد ترامپ نامزد ریاست جمهوری آمریکا در مورد مسلمانان، گروه هکری ناشناس از حمله به وب سایت‌ها و خدمات اینترنتی حامی وی خبر داد.

به گزارش ایتنا از فارس، اولین حمله به ترامپ در قالب حملات موسوم به دی.او.اس به سایت trumptowerny.com صورت گرفته است. حملات یاد شده که در قالب ایجاد ترافیک بی‌سابقه بر روی یک سایت انجام می‌شود باعث شد تا سایت مذکور چند ساعتی از دسترس خارج شود.

هکرهای ناشناس همچنین یک فایل ویدئویی در این زمینه منتشر کرده و اعلام کردند: این مساله که تو می‌خواهی ورود همه مسلمانان به ایالات متحده را ممنوع کنی مورد توجه ما قرار گرفته است. این سیاست تاثیر عظیمی خواهد داشت و این همان چیزی است که داعش می‌خواهد.

اظهارات نژادپرستانه ترامپ در مورد مسلمانان با نفرت گسترده بسیاری از مردم جهان همراه شده و برخی تجمعات نیز در نکوهش اظهارات وی صورت گرفته است.

بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز در فیس‌بوک، توئیتر، اینستاگرام و... از اینکه چنین فردی توانسته در قالب دموکراسی آمریکایی به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری مطرح شود اظهار تاسف کرده‌اند.

Read more http://itna.ir/vdcao0ne.49noe15kk4.html

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 22 آذر 1394 13:12

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط