منو

نسخه بتا Cortana در اختیار دو هزار کاربر خوش‌شانس آیفون

کد مطلب: 39561

نسخه بتا Cortana در اختیار دو هزار کاربر خوش‌شانس آیفون

 

سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۵

 

ایتنا - فقط دو هزار کاربر ابتدایی که در طرح مایکروسافت ثبت‌نام کنند، می‌توانند این دستیار دیجیتالی را در اختیار بگیرند.

نسخه بتا Cortana در اختیار دو هزار کاربر خوش‌شانس آیفون

شرکت مایکروسافت در نظر دارد نسخه بتا از دستیار دیجیتالی Cortana را برای کاربران اپل عرضه کند و از آنجایی که این ابزار فعلا در مرحله آزمایش به‌سر می‌برد، قرار است فقط دو هزار کاربر خوش‌شانس آیفون آن را در اختیار بگیرند.

به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از اینکوئیرر، شرکت مایکروسافت نخستین نسخه از Cortana را با سیستم عامل ویندوز موبایل ۸.۱ به کاربران معرفی کرد و سرانجام در ویندوز ۱۰ نسخه کامل شده آن را در اختیار کاربران رایانه‌ای گذاشت.

آگوست امسال نسخه آزمایشی Cortana به صورت محدود برای صاحبان دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر سیستم عامل اندروید عرضه شد و مایکروسافت امکانات جدیدی را به آن اضافه کرد.

هم‌اکنون مایکروسافت ویرایش جدیدی از Cortana آماده کرده است تا صاحبان دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر سیستم عامل iOS بتوانند به صورت آزمایشی این دستیار دیجیتالی را مورد استفاده قرار دهد.

 نسخه بتا Cortana در اختیار دو هزار کاربر خوش‌شانس آیفون

کاربران اپل که قصد استفاده آزمایشی از این ابزار کاربردی را دارند، می‌بایست در طرح Test Pilot ثبت‌نام کنند و به مایکروسافت توضیح دهند که چه نظری در مورد این محصول داشته‌اند. این کاربران می‌توانند تمام پیشنهادات و انتقادات خود را به مایکروسافت انتقال دهند.

البته باید گفت طرح Test Pilot برای ارایه Cortana بسیار محدود است و فقط دو هزار کاربر ابتدایی که در آن ثبت‌نام کنند، می‌توانند این دستیار دیجیتالی را در اختیار داشته باشند.
 

Read more http://itna.ir/vdcdfk0s.yt0n96a22y.html

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 10 آذر 1394 17:25

سایر خبرهای مرتبط