منو

اولین به روزرسانی برای ویژوال استودیوی 2015

کد مطلب: 39578

اولین به روزرسانی برای ویژوال استودیوی 2015

 

سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۵

 

ایتنا- با به روزرسانی جدید امکان رمزگذاری همیشه داده‌ها و ارتقای ارتباط با پایگاه داده Azure SQL هم پیش‌بینی شده است.

اولین به روزرسانی برای ویژوال استودیوی 2015

مایکروسافت عرضه اولین بسته به روزرسان ویژوآل استودیوی ۲۰۱۵ و Foundation Server 2015 Update 1 را تائید کرده است.

به گزارش ایتنا از فارس، با نصب این بسته‌های به روزرسان امکانات تازه‌ای در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که از جمله آنها می‌توان به .NET Framework 4.6.1 و پشتیبانی ویرایش زبان‌های جدید و ... اشاره کرد.

با افزوده شدن .NET Framework 4.6.1 می‌توان برای چک کردن تلفظ لغات و ارتقای نحوه پشتیبانی لمسی اقدام کرد.

علاوه بر این پشتیبانی از گواهی‌های Elliptic Curve Digital Signature Algorithm (ECDSA) X509 نیز ارتقا می‌یابد.

از جمله زبان‌هایی که پشتیبانی از آنها ارتقا یافته می‌توان Go، Java، Perl, R، Ruby و Swift اشاره کرد.

در بسته به روزشده ابزاری برای Universal Windows Apps version 1.2 هم پیش‌بینی شده که به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد تا برنامه‌های همراه خود را به سادگی در Windows Store عرضه کنند.

گفتنی است ویژوال استودیو یک محیط برنامه‌نویسی همه فن حریف است و لذا هیچ محصول مشابه دیگری نمی‌تواند در این زمینه با ویژوال استودیو رقابت کند. امکاناتی که ویژوال استودیو چه به صورت پیش فرض و چه با نصب برنامه‌های جانبی و از طریق نصب افزونه‌ها مورد پشتیبانی قرار می‌دهد بسیار وسیع است و به همین علت می‌توان از آن برای طراحی وب‌سایت‌های کامل و حرفه‌ای، ساختن برنامه‌های سازگار با ویندوز، استفاده از فریمورک‌های جداگانه مانند Qt، ساختن برنامه برای سه سیستم‌عامل محبوب موبایل یعنی Android, iOS و Windows Phone و حتی در کنار موتورهای بازی‌سازی حرفه‌ای مانند Unreal Engine و Unity استفاده کرد.

یکی از ویژگی‌های نسخه ۲۰۱۵ این برنامه نسبت به نسخه‌های قبلی، افزایش سازگاری آن با سیستم‌عامل‌ها و برنامه‌های بیگانه در قیاس با اکوسیستم مایکروسافت است.

این نسخه به برنامه‌نویس امکان ساخت برنامه‌های کامل و حرفه‌ای موبایل برای دو سیستم‌عامل رقیب مایکروسافت، یعنی Android و iOS را با استفاده از زبان برنامه‌نویسی #C از طریق تکنولوزی مونو، ++C و همچنین JS با استفاده از تکنولوژی کوردوا می‌دهد.

پشتیبانی از Android به قدری جدی است که حتی یک شبیه‌ساز اندوریدی هم به ویژوال استودیو اضافه شده است.

نسخه ۲۰۱۵ همچنین از تازه‌ترین نسل #C که نسخه ششم آن است نیز پشتیبانی می‌کند و برای اعمال بهتر استانداردهای مدرن ++C و مخصوصاً 14++C و 17++C قدم‌های قابل توجهی را بر داشته و تعداد قابل قبولی از ویژگی‌های این دو استاندارد مدرن را پیاده‌سازی کرده.

همچنین زبان VisualBasic به نسل چهاردهم و #F به نسل چهارم ارتقاء داده شده‌اند.

Read more http://itna.ir/vdcbwsbf.rhb9zpiuur.html

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 10 آذر 1394 15:35

سایر خبرهای مرتبط