منو


اولین گلگشت خانوادگي در بهار 96 برای خانواده شركت برق منطقه‌ای يزد برگزار شد

ارديبهشت 03, 1396
اولین اردوی فرهنگی- تفریحی- خانوادگي سال 96 در آخرین روزهای فروردین‌ماه برای کارکنان شركت برق منطقه‌ای يزد در شهرستان تفت برگزار شد.چهارشنبه 6 ارديبهشت 1396
 
Apr 26 2017
 برابر با 


ابداع فناوری نمایشگر همراه با مصرف انرژی صفر

کد مطلب: 39447

ابداع فناوری نمایشگر همراه با مصرف انرژی صفر

 

سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۵

 

ایتنا- یک شرکت مدعی شده است که در ابداع ویژه خود موفق شده است تا نوع خاصی از نمایشگر را تولید کند که مصرف انرژی آن تقریبا برابر با صفر است.

ابداع فناوری نمایشگر همراه با مصرف انرژی صفر

یک شرکت مدعی شده است که در ابداع ویژه خود موفق شده است تا نوع خاصی از نمایشگر را تولید کند که مصرف انرژی آن تقریبا برابر با صفر است.

به گزارش ایتنا از رایورز از وب‌سایت خبر تحلیلی engadget، یکی از مشکلات عمومی کاربران تلفن‌های همراه هوشمند را می‌توان مشکل باتری دستگاه‌ها دانست. بسیاری از کاربران در تمام مدت به دنبال راهکاری برای کاهش مصرف باتری دستگاه خود هستند.

راه‌حل‌های ارائه‌ شده برای این موضوع به غیرفعال‌سازی نرم‌افزارهای بی‌مصرف، کاهش دادن نور نمایشگر و مواردی از این‌ دست بازمی‌گردد ولی هر یک از این روش‌ها مشکلات خود را داشته و در ضمن نمی‌توانند به‌صورت کامل مؤثر باشند.

خال شرکتی به نام Bodle Technologies مدعی شده است که موفق به طراحی نمایشگرهایی شده است که می‌توانند با مصرف تقریبا صفر بر روی تلفن‌های همراه هوشمند مورداستفاده قرار بگیرند.

ابداع فناوری نمایشگر همراه با مصرف انرژی صفر  

در این میان هنوز اطلاعات زیادی درباره این نمایشگر منتشرنشده است و بیشتر مشخصات این دستگاه هنوز در حد رمز و راز باقی‌مانده است ولی باید به‌زودی انتظار ارائه اطلاعات بیشتر در این زمینه را داشت.

شرکت سازنده این نمایشگرها مدعی شده است که این صفحه‌های نمایش می‌توانند به‌صورت تئوری مصرف انرژی صفر داشته و درعین‌حال شفافیت خود را حفظ کرده و محتوای ارائه‌ شده در آنها در نور آفتاب نیز قابل‌خواندن باشد.

حال تنها باید به انتظار نشست تا این شرکت محصول نهایی خود را به بازار عرضه کند تا بتوان درباره صحت این ادعای بزرگ نظر داد.
 

Read more http://itna.ir/vdcgut9w.ak9yt4prra.html

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 03 آذر 1394 12:25

پیوندها

سایر خبرهای مرتبط