منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

گوگل به سئوالات دشوار کاربرانش پاسخ می‌دهد

ایتنا- قابلیت جستجوی صوتی در دستیار شخصی Google Now با به روزرسانی، هوشمندتر خواهد شد تا بتواند به سوالات پیچیده کاربرانش پاسخ دهد.

گوگل به سئوالات دشوار کاربرانش پاسخ می‌دهد

گوگل با استفاده از جستجوی صوتی قابلیت‌های جدیدی را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

به گزارش ایتنا از مهر، Google Now ، دستیار شخصی هوشمندی است که در سیستم‌‌عامل اندروید گوگل قابل استفاده است.

گوگل ناو، (Google Now ) یک قابلیت اضافه برای اپلیکیشن بومی جستجوگر گوگل اندروید است که برای پاسخ دادن به سوالات از رابط کاربری به زبان طبیعی استفاده می‌‌کند و درخواست‌‌ها را برای اجرا به یک سرویس‌دهنده وب ارسال می‌‌کند.

یکی از ویژگی‌های اصلی Google Now و جستجوهای صوتی را می‌توان در ویژگی‌های جدید و متفاوتی دانست که در این پلتفورم عرضه شده تا بتواند نگاه‌های کاربران بیشتری را به خود جلب کرده و خواسته‌های کاربرانش را پاسخگو باشد.

اما این قابلیت نسبت به گذشته پیشرفته‌تر و هوشمندتر شده تا بتواند به سوالات دشوار کاربرانش نیز پاسخ دهد.

در پست جدیدی که از سوی وبلاگ گوگل منتشر شده، آمده است: « قابلیت جستجوی صوتی در این دستیار شخصی با به روزرسانی، هوشمندتر خواهد شد تا بتواند به سوالات پیچیده کاربرانش پاسخ دهد.

این به روزرسانی باعث می‌شود تا جستجوی صوتی گوگل به جای پاسخ دادن به سوال ساده‌ای مانند : « رئیس‌جمهور امریکا چه کسی است؟» به سوالات پیچیده‌تری مانند سوالات ذکر شده در تصویر زیر پاسخ داده و برای پاسخ به این سوال شرایط بسیاری را بررسی کند.

گوگل به سئوالات دشوار کاربرانش پاسخ می‌دهد

جستجوی صوتی گوگل سوالات کاربرانش را به چند بخش تقسیم می‌کند تا معنای هر قسمت را به خوبی مورد تحلیل و بررسی قرار داده سپس جواب کلی را برای پاسخ به هر سوال ارائه کند.

این تقسیم‌بندی به سیستم اجازه می‌دهد تا نمودار اطلاعاتی از پاسخ‌ها را تشکیل داده و پاسخ‌های صحیحی را در هر بخش یافته و در پایان با ترکیب پاسخ‌ها به یک جواب کاربردی و حقیقی دست پیدا کند.

این سیستم همانند سیستم‌هایی که تازه آغاز به کار می‌کنند با نقص‌هایی روبرو است و گوگل در تلاش است تا این مشکلات را برطرف کند.

گوگل معتقد است، این سیستم به کاربرانش اجازه می‌دهد تا علاوه بر یافتن پاسخ سوالات ساده و معمولی بتوانند به پاسخ سوالات دشوار نیز دسترسی داشته باشند.

این به روزرسانی و قابلیت جدید در هر دو پلتفورم اندروید و iOS جستجوی گوگل عرضه شده و کاربران این دو پلتفورم را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

این جستجوی صوتی رویکرد جدیدی را آغاز کرده که با کمک آن قادر به درک بهتری از کلمه یا جمله مورد جستجو است.

گوگل در حال حاضر تفاوت صفت‌هایی مانند «بزرگترین» و «کوچکترین» را شناخته و در جستجوهای خود به آن توجه می‌کند.

این تغییرات بر سرورهای گوگل اجرا شده و کاربران با استفاده از به روزرسانی برنامه‌های خود می‌توانند از این قابلیت بهره‌مند شوند.

Read more http://itna.ir/vdcdos0s.yt0nk6a22y.html

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 27 آبان 1394 15:17

سایر خبرهای مرتبط