منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

Endpoint Protector4 برترین راهکار جلوگیری از نشت داده‌ها شد

داخلی Endpoint Protector4 برترین راهکار جلوگیری از نشت داده‌ها شد امنيت Endpoint Protector4 برترین راهکار جلوگیری از نشت داده‌ها شد خبر

کد مطلب: 39357

Endpoint Protector4 برترین راهکار جلوگیری از نشت داده‌ها شد

 

چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۸

 

ایتنا - Endpoint Protector4 که پرچمدار این حوزه است، راهکاری است که از نشت و سرقت داده‌ها در شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و کوچک جلوگیری می‌کند و امکان مدیریت دستگاه‌های موبایل‌ را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

راهکار فناورانه Endpoint Protector4 از سوی کاربران، همکاران تجاری و خوانندگان ماهنامه کامپیوتینگ سکیوریتی به عنوان برترین راهکار جلوگیری از نشت داده ها (DLP) در سال ۲۰۱۵ برگزیده شد.

براساس این گزارش Endpoint Protector4 که پرچمدار این حوزه است، راهکاری است که از نشت و سرقت داده‌ها در شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و کوچک جلوگیری می‌کند و امکان مدیریت دستگاه‌های موبایل‌ را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از جمله ویژگی‌های این راهکار می‌توان به فیلترینگ قدرتمند محتوا، کاربری آسان کنسول مدیریتی، اجرای آسان و مقرون به صرفه بودن هزینه نهایی نام برد.

این گزارش می افزاید، قابلیت ارائه جزئیاتی در خصوص حوادث امنیتی که امکان وقوعشان وجود دارد از دیگر امکانات این نرم‌افزار است. هم‌چنین، این راهکار مجوز انتقال داده‌ها را تنها برای افراد یا سازمان‌های معتبر صادر می‌کند؛ در واقع به کارگیری Endpoint Protector۴ مانع از جابجایی بدون برنامه اطلاعات میان افراد و سازمان‌های ناشناخته می‌شود.

Endpoint Protector به هر دو شکل ابزار مجازی و سخت‌افزاری در دسترس است، راهکاری که قابلیت پذیرش آن در پلتفرم‌های مختلفی مانند: ویندوز، مک و وجود دارد. به علاوه، این نرم‌افزار از امکان محافظت داده‌ها و کنترل دستگاه‌های لینوکس نیز برخوردار است. در واقع، Endpoint Protector نوعی راهکاری تکمیلی برای ماژول مدیریت دستگاه‌های موبایل هم محسوب می‌شود؛ که پشتیبانی کردن از BYOD (اجازه همراه داشتن موبایل، لپ‌، تبلت و... در محیط کار) و ایمن‌سازی داده‌ها روی سیستم عامل اندورید و IOS را به واسطه پوشش تمامی محیط شبکه یک مجموعه انجام می‌دهد.

مدیران Cososys، برگزیده شدن برای دومین بار در این رقابت معتبر را مایه خوشحالی مجموعه می‌دانند و از آن به عنوان عاملی برای دنبال کردن مسیر پیش روی خود یاد می‌کنند؛ مسیری که خلاقیت و کارایی و دو رکن اساسی آن هستند و Cososys را به نقطه‌ای می‌رساند که در سال ۲۰۱۶ عنوان قدرت‌مندترین مجموعه فعال در این حوزه را به خود بگیرد. مسابقه سالانه معرفی برترین راهکارهای امنیتی، یکی از معتبرترین رقابت‌های اروپایی که سال ششم خود را پشت سر می‌گذارد، رقابتی است که برگزیده شدن در آن نه تنها برای شرکت‌های فناوری از اهمیت خاصی برخوردار است، بلکه بر تصمیم‌گیری‌ کاربران هنگام خرید هم تأثیر مستقیم می‌گذارد.
 

Read more http://itna.ir/vdcguw9w.ak9yn4prra.html

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 27 آبان 1394 15:58

سایر خبرهای مرتبط