منو

۶۰ درصد دولت الکترونیک کره جنوبی روی فضای ابری

کد مطلب: 39209

۶۰ درصد دولت الکترونیک کره جنوبی روی فضای ابری

 

پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۳

 

ایتنا - این کشور در نظر دارد از پایان سال جاری میلادی بیش از 400 نوع سرویس مرتبط با دولت الکترونیک را به فضای پردازش ابری انتقال دهد.

۶۰ درصد دولت الکترونیک کره جنوبی روی فضای ابری

کره جنوبی به واسطه سیستم ارتباطی پیشرفته و خدمات اینترنتی پرسرعت خود شهرت جهانی دارد و خدمات دولت الکترونیک در آن یکی از بالاترین استانداردهای بین‌المللی را برای ارائه سرویس‌های عمومی شامل می‌شود.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، رسانه‌های خبری گزارش دادند تا سال ۲۰۱۷ میلادی بیش از ۶۰ درصد سیستم‌های ارتباطی و خدمات مرتبط با دولت الکترونیک کره جنوبی به فضای پردازش ابری منتقل می‌شود.

این کشور در نظر دارد از پایان سال جاری میلادی بیش از ۴۰۰ نوع سرویس مرتبط با دولت الکترونیک را به فضای پردازش ابری انتقال دهد و سال ۲۰۱۶ میلادی نیز ۳۵۰ سرویس باقیمانده را هم به این فضا منتقل کند.

خدمات پردازش ابری کره جنوبی سرورهای از راه دور در فضای اینترنتی را در اختیار گرفته‌اند که مدیریت، پردازش و تحلیل داده‌ها را به کمک آنها انجام می‌دهند و از طریق سرورهای محالی یا رایانه‌های شخصی، خدمات مورد نیاز را به دست کاربران می‌رسانند.

۶۰ درصد دولت الکترونیک کره جنوبی روی فضای ابری  

کره جنوبی روی دولت الکترونیک تمرکز فراوان دارد و معتقد است که سرمایه‌گذاری در عرصه پردازش ابری می‌تواند کیفیت خدمات دولت الکترونیک را برای آنها چند برابر کند.

این کشور بهترین مرکز ارائه خدمات دولت الکترونیک در جهان محسوب می‌شود. لازم به ذکر است این عنوان تا سال ۲۰۱۴ میلادی در اختیار آمریکا بود و هم‌اکنون کشورهای استرالیا، سنگاپور و ژاپن هم از کره جنوبی پایین‌تر هستند.
 

Read more http://itna.ir/vdccoiq1.2bqox8laa2.html

آخرین ویرایش در تاریخ پنج شنبه, 21 آبان 1394 16:33

سایر خبرهای مرتبط