منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

رقیب مستقیم اوراکل برای خدمات ابری آمازون

کد مطلب: 38984

رقیب مستقیم اوراکل برای خدمات ابری آمازون

 

يکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۸

 

ایتنا - سیستم پردازش ابری Elastic Compute اوراکل سرویس Dedicated Compute را نیز شامل می‌شود.

رقیب مستقیم اوراکل برای خدمات ابری آمازون

اوراکل محصول جدیدی روانه بازار کرد که رقیب مستقیم با خدمات پردازش ابری عمومی آمازون (AWS) محسوب می‌شود و با نام Elastic Compute Cloud در اختیار مراکز سازمانی قرار گرفته است.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اینکوئیرر، این محصول در خانواده سیستم‌های پردازش ابری عمومی معرفی شد و اوراکل آن را طی کنفرانس OpenWorld که در شهر سانفرانسیسکو برگزار کرده بود، در قالب زیرساخت‌های-به‌عنوان-خدمات (IaaS) عرضه کرد.

سیستم پردازش ابری Elastic Compute اوراکل سرویس Dedicated Compute را نیز شامل می‌شود که سال گذشته توسط همین شرکت عرضه شد. نسخه به‌روز شده این سرویس به کاربران سازمانی امکان می‌دهد از قابلیت‌های انعطاف‌پذیر رایانه‌ای در انواع فضاهای کاری استفاده کنند و فضای پردازش ابری خود را مبتنی بر خدمات عمومی به اشتراک بگذارند.

رقیب مستقیم اوراکل برای خدمات ابری آمازون  

«توماس کوریان» مدیر مرکز توسعه محصولات اوراکل گفت: «ما سال گذشته سیستم اختصاصی پردازشی عرضه کردیم. در نسخه به‌روز شده آن شما می‌توانید انعطاف بیشتری در اختیار داشته باشید و آن را متناسب با نیازهای خود تغییر دهید.»

شرکت اوراکل هنوز هزینه استفاده از خدمات پردازش ابری Elastic Compute را اعلام نکرده است. ولی «لَری الیسون» رئیس هیئت مدیره و مدیر مرکز فناوری اوراکل روز گذشته اعلام کرد هزینه آن کمتر از خدمات AWS یا حداکثر معادل آن خواهد بود.
 

Read more http://itna.ir/vdcba9bf.rhbwwpiuur.html

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 10 آبان 1394 13:04

سایر خبرهای مرتبط