منو


انجام بازرسی موجب حفظ سلامت اداری وصیانت از حقوق مردم می شود

تیر 04, 1396
بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت برق منطقه‌ای یزد در گفتگوی خبری خود، به تشریح وظایف و محدوده بررسی و رسیدگی به تخلفات مربوطه در این حوزه پرداخت.

فقط ۵ درصد کاربران مک برای خدمات پشتیبانی تماس می‌گیرند

کد مطلب: 38790

فقط ۵ درصد کاربران مک برای خدمات پشتیبانی تماس می‌گیرند

 

سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۵

 

ایتنا - از تعداد رایانه‌های ویندوزی که IBM آنها را مورد پشتیبانی قرار می‌دهد 40 درصد کاربران برای خدمات مربوطه با این شرکت تماس می‌گیرند.

فقط ۵ درصد کاربران مک برای خدمات پشتیبانی تماس می‌گیرند

«فلِچر پرِوین» مدیر مرکز فضای کاری-به‌عنوان-خدمات در شرکت IBM طی سخنرانی خود در کنفرانس JAMF Nation User گفت: «به‌ازای هر دستگاه رایانه شخصی که خریداری می‌کنیم،‌ IBM درآمد بیشتری کسب می‌کند و از هزینه‌های این شرکت کاسته می‌شود.»

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، با توجه به اینکه میانگین قیمت رایانه‌های مبتنی بر مک اپل بیشتر از رایانه‌های ویندوزی هستند، این اتفاق چگونه صورت می‌گیرد؟ پاسخ این سوال را می‌توان در هزینه‌های مربوط به پشتیبانی دستگاه جست‌وجو کرد.

پرِوین توضیح داد که هر هفته در کشور آمریکا ۱۹۰۰ دستگاه رایانه مک در اختیار کارمندان IBM قرار می‌گیرد و این شرکت هم‌اکنون بیش از ۱۳۰ هزار دستگاه رایانه مک و ابزار موبایلی مبتنی بر سیستم عامل iOS را تحت پشتیبانی قرار داده است. در مجموع تنها ۲۴ کارمند در کشور آمریکا این تعداد دستگاه الکترونیکی را پشتیبانی می‌کنند.

شرکت IBM می‌تواند با تعداد اندک کارمندان پشتیبانی از دستگاه‌های اپل را به راحتی انجام دهد. زیرا تنها ۵ درصد کاربرانی که این دستگاه‌ها را می‌خرند برای پشتیبانی از محصول با این شرکت تماس می‌گیرند.

فقط ۵ درصد کاربران مک برای خدمات پشتیبانی تماس می‌گیرند  

در مقابل باید گفت از تعداد رایانه‌های ویندوزی که IBM آنها را مورد پشتیبانی قرار می‌دهد ۴۰ درصد کاربران برای خدمات مربوطه با این شرکت تماس می‌گیرند تا از کارمندان مربوطه کمک بخواهند. این تفاوت میان دو سیستم عامل مذکور بسیار مشهود است و در هزینه‌های پشتیبانی می‌تواند تاثیر قابل ملاحظه برجا بگذارد.

پرِوین بر این باور است که IBM در آینده نزدیک روی سخت‌افزارهای اپل سرمایه‌گذاری‌های بیشتری را انجام خواهد داد.
 

Read more http://itna.ir/vdcgzu9w.ak97y4prra.html

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 28 مهر 1394 12:55

سایر خبرهای مرتبط