منو


تجلیل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صنایع همکار در پیک بار 95 / مصرف 30 درصد انرژی استان یزد توسط 26 مشترک بزرگ صنعتی

خرداد 02, 1396
همزمان با روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف در نشستی با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد و نمایندگان صنایع بزرگ استان، از صنایع همکار در پیک‌بار…

مدیرعامل سابق مایکروسافت چهار درصد از سهام توئیتر را خرید

کد مطلب: 38737

مدیرعامل سابق مایکروسافت چهار درصد از سهام توئیتر را خرید

 

شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۲

 

ایتنا- کل ارزش توئیتر در بازار بالغ بر ۲۱ میلیارد دلار برآورد شده است.

مدیرعامل سابق مایکروسافت چهار درصد از سهام توئیتر را خرید

استیو بالمر مدیرعامل سابق شرکت مایکروسافت چهار درصد از سهام شرکت توئیتر را خریده و با این کار به سومین سهام دار بزرگ منفرد این شرکت مبدل شده است.

به گزارش ایتنا از فارس، ارزش سهام خریداری شده بالمر بیش از ۸۰۰ میلیون دلار است.

در حال حاضر تنها ایوان ویلیامز یکی از بنیانگذاران توئیتر و میلیاردر سعودی شاهزاده الولید بن طلال به عنوان افراد حقیقی سهام بیشتری در توئیتر در مقایسه با استیو بالمر دارند.

بلافاصله بعد از اعلام این خبر توسط استیو بالمر در توئیتر از طریق یک حساب تائید نشده ارزش هر سهم توئیتر با ۵.۶ درصد افزایش به ۳۱.۳۴ دلار افزایش یافت.

ارزش سرمایه شخصی بالمر که سال قبل تیم بسکتبال Los Angeles Clippers را هم خریداری کرده بود به ۲۱.۵ میلیارد دلار می‌رسد و وی در فهرست ثروتمندترین افراد جهان در ردیف سی و پنجم است. ارزش سهام مایکروسافت در دوره مدیریت وی در این شرکت معمولا در حال نزول بود.

جک دورسی مدیرعامل فعلی توئیتر و یکی از بنیانگذاران آن در حال حاضر تنها ۳.۲ درصد از سهام توئیتر را در اختیار دارد و در رتبه چهارم بعد از بالمر است. ویلیامز و بن طلال به ترتیب ۷.۵ و ۵.۲ درصد از سهام این شرکت را خریده‌اند.

Read more http://itna.ir/vdchqqnx.23n6xdftt2.html

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 25 مهر 1394 12:02

سایر خبرهای مرتبط